Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt vigyek egy...

Milyen alkoholt vigyek egy baráti iszogatásra?

Figyelt kérdés
Nem teljes mértékben baráti, mert ketten a barátnőmmel megyünk iszogatni fiúkkal, akik meglehetősen bejönnek nekünk. Nem nagyon beszéltünk velük, csak egy időt és helyet tudtunk letisztázni. Annyira sok pénzt nem tudunk áldozni az estébe. Konkrét pénzösszeget nem tudok mondani, olyan 10 ezer alatt akarunk kijönni. Ilyen esetben mit vigyünk?:)
2023. júl. 14. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pár üveg cider jó megoldás mindenkinek.
2023. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Pár minőségi sör egy üveg rozé.
2023. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha te innád akkor olyat amit szeretsz. Ha kozosbe megy, egy uveg bort. Kb legolcsobb opcio, sokaig tart es lehet magaban vsgy froccsben
2023. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én mindíg vodkát veszek vagy hubertuszt. A bor is jó rosé de az inkább csajos pia. De én is lány vagyok🤣vagy kevertek a legjobb fehérboros 7up én egyszer próbáltam finom és olcsó.. Az lett a favorit. 1dl bor 2dl sevenup.
2023. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Cider
2023. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Abszintot :)
2023. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek végigpróbálni velük néhány pózt, akkor töményet vinnék, attól mindent is engedni fogtok mindenkinek, de ha csak vigyorgás-viccmesélés-szalonnázás némi tipi-tapi-dínó mellett a terv, bort vinnék valami édes szénsavas lónyállal, vagy cidereket.

Ebből baj nem lehet, mert végig képben maradtok.

Gondolom a pasik visznek maguknak mindent, így arról nem kell gondoskodni.

A feles elfogadással meg óvatosan, mert tuti lesz náluk, ha ők is viszonozzák ezt a kitörő szimpátiát felétek.

2023. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
Sangriat
2023. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!