Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Üveges vagy dobozos sört...

Üveges vagy dobozos sört iszol inkább?

Figyelt kérdés

Ugyanannál a sörnél ízben van különbség a dobozos és az üveges között?

A dobozízt sokan csak beképzelik?


2023. júl. 17. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Csapolt > üveges > dobozos > palackos.
2023. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs legfeljebb a csapolt és az összes csomagolt:flakonos,üveges,alu-dobozos,között
2023. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
96%
Egyetértek az első válaszolóval!
2023. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Dobozos formaban aruljak csak, es nincs dobozize. Kulfold, Beavertown, Neckoil IPA.
2023. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Üveges, utána dobozos. Csapoltat nem iszok. Nem tudom, hogy ki ivott a pohárból előttem és hogy lett elmosva.
2023. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Dobozos
2023. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Nóra Freilassingból ***** válasza:
71%

Dobozost,de csak mert praktikusabb.

Pedig az üvegesben talán kevesebb a szénsav.

2023. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mostanában rendkívül drága lett minden a sör is; ezért figyelem az akciókat.. Tapasztalatom szerint legtöbbször a dobozos sörök vannak leárazva.Így leginkább azt iszom.
2023. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kitana. ***** válasza:
47%

Ha beülünk valahova, csak üvegest, a csapolttal voltak rossz tapasztalataim. Itthon attól függ, mit veszek, ha van üveges abból, amit innék, akkor azt.

A dobozosnak nem dobozíze van, de azt hiszem volt róla cikk, hogy miért más a fémdobozos szénsavas akármi, mint az üveges. Már nem emlékszem.

2023. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Dobozost, mert az gyakoribb, több van belőlük a boltok polcain + nem törékeny.


Viszont a dobozos sosem jobb! Vannak olyan sörök, amikben én ízre abszolút nem érzek különbséget, de olyanok is, amikből az üveges határozottan finomabb! Például:

- Stella Artois: a dobozos is finom, de az üvegesnek igazán különleges íze van.

- Heineken: az üveges kellemesen frissítő ízű, kívánatos, szinte itatja magát, a dobozosnak viszont kissé fanyar íze van, azt abszolút nem szeretem.

- Staropramen: a dobozos nekem nagyon keserű, nem ízlik, az üveges valamivel ihatóbb.

- Dreher Gold (Classic után a régebbi Gold): a dobozos íze nagyon határeset volt, nem annyira rossz, de mégis fanyar, az üvegesnek viszont az a jó kis természetes söraromája, ami igazán kellemes. Az új design-nal viszont lehet hogy a recepten is változtattak, mert már a dobozos is finom lett!

2023. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!