Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sokat ittam tegnap és azóta...

Sokat ittam tegnap és azóta 10x voltam nagy wc-n, normális adagokat és folyamatosan járok wczni. Ez mi?

Figyelt kérdés
Ez nem normalis dolog.

2023. júl. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Tehát ha jól értem, sokat jársz kaksizni. Lényeges lenne tudni, hogy mit ittál, mert ha csak vizet, akkor valóban nem normális. Vagy azt, hogy mit ettél, nem-e okozhatott valami fertőzést. Ha hasmenésed van, akkor széntablettát vehetsz be vagy igyál pl. Normaflore-t. Vagy mindkettőt.

Ha holnap is még aktuális lesz a jelenség, és nincs más bajod, csak a nagyon gyakori kaksi, akkor keresd fel az orvosodat, mondjon valamit.

2023. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,ahogy írod
2023. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megittam két liter bort egy este alatt, másnap nekem is egész napom hasmenős volt
2023. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog, ha hasmenése van másnap az alkoholizálástól, de (ha nem esett túlzásba) valóban normál adagot kirakni 10x, az nem normális és az nem normális, hogy ennyi belé szorult! Valami emésztési probléma van eleve, alkoholizálástól függetlenül!
2023. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
73%
Felébredt a májad,és elkezdett méregteleníteni.
2023. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%

Addig örülj, amíg kiérsz időben a wc-re... Velem volt, hogy nem sikerült.

L/17

2023. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már nem ilyen :D
2023. júl. 22. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!