Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az mennyire gáz, ha nem...

Az mennyire gáz, ha nem fogyasztok semmilyen alkoholt sem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
8-as: Ugyan már! Én szeretek alkoholizálni (nem vagyok alkoholista), de menjen a fenébe, aki kicikizi azt, aki absztinens! Felnőtt ember meg vállalja fel, indokolni nem is kell, ha nem akar inni, nem kell hülye kifogások mögé bújni. (Én egyedül amúgy csak azt nem szeretem, ha vki absztinensként alkoholistának lát mindenkit, aki megiszik néha ezt-azt, de ha ez nincs, nekem 8.)
2023. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
#11 Igazad van, de ő gáznak érzi, amit valahol megértek.
2023. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha összegyűlik a csapat, a többség szeret iszogatni, de vannak ketten akik utálják az alkoholt. Ők nem bort hoznak, hanem üdítőt, ennyivel le van tudva az egész. Eszünkbe se jutna erőltetni vagy cikinek tartani. Őket sem zavarja, hogy mi megiszunk pár pohárral.
2023. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, amíg nem kezdesz másokat csesztetni, meg nem érzed magad felsőbbrendűnek attól, hogy nem iszol.
2023. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!