Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az lehetséges, hogy nekem a...

Az lehetséges, hogy nekem a berúgás annyit jelent, hogy szédülök, és ennyi?

Figyelt kérdés
Őszintén, nem érzem hogy hangulatom vagy a viselkedésem más lenne. Ha sokat iszok, akkor úgy érzem mintha forogna a világ körülöttem, nem tudok normálisan egyenesen sétálni és ennyi. Valamit rosszul csinálok?🤣
2023. aug. 14. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik azon, hogy milyen az alaphangulatod, mennyit ettél előtte, milyen társaságban vagy, milyen gyorsan iszol. Az ideális eset, amiből a "kellemes részegség" lesz, az leginkább olyan, hogy a társaságban józanul is jól érzed magad, megiszol egy fröccsöt vagy sört, akkor még jobb, aztán még egyet, és még jobb, és egy ponton érzed, hogy elég. Lehetőleg akkor, amikor még nem émelyegsz.


De igen, lehet, hogy ilyenkor is csak beszédülsz, és ennyi. Mindenkire máshogy hat az alkohol.

2023. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fejfájás, hányás, “filmszakadás”, és főleg az ezeket kiváltó másnaposság - ha ezeket a tüneteket nem észleled magadon, akkor nem vagy részeg!

Ha csak szédülsz, forog veled a világ, de mindvégig tudatodnál maradsz, és másnap is emlékszel mindenre, akkor csak úgymond “spicces” állapotban vagy/voltál! Lehet hogy ez is részegség, csak gyengébben (nem tudom), de szinte teljesen más, és ha sok pia után is csak spicces vagy, akkor az azt jelenti, hogy jól bírod az alkoholt, alig kottyan meg a szervezetednek! Persze hogy mennyire hat rád az alkohol, az többmindentől is függ: bevitt alkohol mennyiségétől, testsúlyodtól, mennyit edtél előtte, mennyire vagy kipihenve, stb.

2023. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!