Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az adrenalintól kijózanodik...

Az adrenalintól kijózanodik az ember?

Figyelt kérdés

Barátokkal egy tóparton voltunk kirándulni, és az unokatesóm nagyon berúgott. Kb 8 sört ivott meg, már botladozott, tántorgott és hányt is. Szóval egyértelműen látszott, hogy csúnyán kiütötte magát. Néhány perccel a hányása után begurult egy autó a tóba, ő pedig azonnal utánaszaladt és beugrott a utána. Szerencsére nem ült benne senki, csak valahogy kioldódott a kézifék (talán be sem volt húzva) és csak magától elgurult.

Érdekes volt az egész, hogy az egyik percben még a hányással küszködik, aztán úgy sprintelt mint egy atléta. Később is teljesen józanul viselkedett, a tűzoltókkal is beszélt stb.



2023. júl. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy nagyobb adrenalinadag simán kitisztíthatja a fejét, persze utána ahogy kimegy szépen visszaáll az eredetihez közeli állapot.
2023. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, és a tóba ugrás is adott neki egy józan löketet. Amúgy komoly, hogy ilyen állapotba is hogy át tudott kapcsolni, amikor beütött a szar.
2023. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ponyvaregenyt tessek megnezni
2023. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A rókázás is könnyít egyet rögtön, az már három kijózanító tényező, mielőtt nagyon bekerül a csodatárba.
2023. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer apuval szenteste mentem hugomért autóval, mert már nem jártak a buszok, én vezettem, mert apu már akkor 2 sört meg egy darab felest megivott. Míg én kerestem tesómat, apu átült a volánhoz, de nem vezetett, csak járó motorral várakozott. Hogy miért ült át? Passz, részeg volt, állítgatta a zenét, ülést, stb.

Erre jött egy járőr és igazoltatták.. 😅

Annyira megijedt a szituációtól, mivel úgyse hitték volna el, hogy nem vezetett, meg a kocsija a munkája volt, hogy elmondása szerint majdnem elájult a sokktól és mit ad Isten?! Negatív lett a szondáztatás.

2023. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!