Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fekete Abszintot hogy kell inni?

Fekete Abszintot hogy kell inni?

Figyelt kérdés
Ma este akarunk kimenni és van egy fekete abszintunk, hallottam valamit hogy valami cukor meg ez meg az de nem értettem pontosan, a kérdésem az lenne hogy hogyan is érdemes inni a fekete abszintot és hogy 7-8-9 embernek elég lesz-e ahhoz hogy elég jó legyen a hangulat :D
2010. okt. 16. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mivel elég erős, kis mennyiség is elég...hivatalosan az abszintot úgy kell(ene) inni, hogy abszint, bele cukor, és víz (kb olyan 1 dl)...de úgy is isszák, h kiskanálba cukor, meg egy pici abszint, meggyújtani, vissza a pohárba a többi abszinthoz, és szívószállal egy slukk...
2010. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Óvatosan,ebbe bele lehet halni.
2010. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Első leírta helyesen. egyszer miskolci Rocky nevű szórakozó helyen kértem abszintot. Kiadta csaj szódavízzel. Mondom: sima vizet kérnék hozzá és a cukor hol van?

Erre elém tolt felbiggyesztett szemekkel egy bödön porcukrot és egy nagy korsó vizet:DD =(

2010. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Én úgy ittam hogy előtte 4db 5cl-es hubertus,2db 5cl-es mézes fütyülős,3 3cl-es berecen,1l sör, 1dl krémlikőr, utána odamentünk a gyerekkel , mondtuk kérünk két fekete 3cl-es abszintot és bamm egy húzásra
2010. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2.! miaz hogy bele lehet halni? :| még túl akarom élni ezt az estét szal megköszönném ha felvilágosítanál :D
2010. okt. 16. 14:56
 6/24 A kérdező kommentje:
és abszintból mennyit öntsünk egy pohárba?
2010. okt. 16. 14:56
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

alkohololmergezesbe bele lehet halni, miert kell neked abszint, izlik? sose ertettem azokat akiknek izlik... meg peldaul a vodka, gin, szaraz martini ... hogy lehet hogy ezek valakinek izlenek...


miert isznak az emberek keseru meg gyanta izu italokat mikor van 1 csomo finom pia (barack-, szilvapalinka, konyak, whiskey, stb. had ne soroljam)

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A linket feltetlenul nezd meg :-)
2010. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

2dl elég 1pohárba Hány évesek vagytok ?

Azért lehet belehalni mert nagyon erős. Anno be is volt tiltva egyes országokban még máig tiltott. Erős szer nagyon. gyakran hívják művészek italának is mert alkotás előtt lehúztak 1pohárral és így megadta az ihletet.

18/F

2010. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!