Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet olyan érzésem...

Hogyan lehet olyan érzésem napok után is,mintha részeg lennék?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal,amikor több mennyiségben iszom alkoholt és részeg leszek,nekem egy hét kell ahhoz,hogy teljesen helyreálljak.Addig úgy érzem magam,mintha még mindig részeg lennék,nem tudok koncentrálni,nem fogom fel,amiket mondanak nekem,furcsán viselkedem.Ez mitől lehet?Pszichés vagy van alapja,hogy ez tényleg megtörténhet?

2023. szept. 13. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tapasztalataim vannak. Várom a válaszokat a kérdésedre én is. Bár ez fiatal koromban volt jellemző, de ugyanezeket tapasztaltam.
2023. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés folyadékot isztok.(vizet)
2023. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a mocsár részegség egy rettenetesen egészségtelen állapot, amivel tönkreteszed magadat, csak fiatal vagy és hülye aki ezt nem akarja belátni.
2023. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkoholmegvonás. Kb egy hét, mire lefut az egész. Szorongás, álmatlanság, nyugtalanság, gyors szívverés, magas vérnyomás, rémálmok, ködös gondolatok, zavartság, étvágytalanság, az első 24 órában hányinger, 72+ óra után esetleg tévképzetek, legrosszabb esetben hallucináció, delírium tremens.
2023. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kevés víz utánpótlás nem csak a másnaposság tüneteit fokozná?attól is lehetnek ilyen tüntetek hosszútávon is?

Nem vagyok alkoholista,nincs szó alkoholmegvonásról.ez maga az alkohol hatása.

2023. szept. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!