Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van, akinél az alábbi két...

Van, akinél az alábbi két feltételnek teljesülnie kell, hogy (akár csak kis mennyiségű) alkoholt igyon?

Figyelt kérdés

1. Másnap ne legyen munkanap.

2. Legalább még egy valaki iszik vele (családtag, barát, ismerős, a lényeg, hogy ne egyedül).



2023. szept. 20. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, nálam mindkettőnek teljesülnie kell.
Munkanap előtt valóban nem iszok, de legalább néha egyedül is szoktam, ha másnap nincs munkanap.
Akár munkanap előtt is iszok (akár csak nagyon kis mennyiséget is), csak sosem egyedül.
Nálam egyiknek sem kell feltétlenül teljesülnie.
Egyéb, leírom.
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyedül soha nem iszom.

Úgy meg végképp nem, hogy másnap nem tudja dolgozni, haar nálam az ivás soha nem jelent berúgást, egy-két pohár bolr vagy sör a maximum.

2023. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
89%

Gyakran iszom egyedül egy valamit hétköznapokon is, de általában ez egy cider, valami gyümölcsös sör vagy ilyesmi. Egynél többet nem szoktam, egyetlen egyszer sikerült félig berúgnom egy random kedden kb, amikor a szülinapomra kapott roséból maradt majdnem egy teljes üveg és annyira finom volt, hogy véletlenül megittam az egészet🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

De egyébként nem is tartok itthon alkoholt, hazafele szoktam néha venni egyet, ha épp olyan kedvem van, amíg tart ez a meleg idő, télen inkább teázom.

2023. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
én mindig iszok
2023. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnap meló van akkor 12h után nem iszom, annyi. Egyedül is ritkán, a pultos mindig ott van 😁🍺
2023. szept. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálam egyik sem mérvadó. Én jobban szeretek vezetni és bármikor alakulhat SOS fuvar. Számomra nem ér annyit az alkohol, hogy ideiglenesen se tudjak vezetni.
2023. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem kell teljesülnie persze nem is aljasodom le.

De egy jó meccs alatt lemegy pár sör.

2023. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nagyon ritkán iszom. Társaságban alkalomadtán akár hétköznap is, persze mértékkel.
2023. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg absztinens vagyok, de amikor ittam sem ittam egyedül, soha. És mivel soha nem ittam egy pohár sörnél vagy bornál többet, így különösebben nem zavarta volna, ha másnap munka lett volna. Már ha dolgoztam volna akkoriban:-D
2023. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
82%
Egyedül sosem iszom.
2023. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Iszom egyedül általában 1-1,5 dl bort a vacsorához és ennyi.


Vagy este kiülök egy sörrel az erkélyre. A másnapi munka nem gáz, mert sohasem aljasodom le annyira, hogy ne tudjak melózni.

2023. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!