Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Számotokra mennyi volt a...

Számotokra mennyi volt a legtöbb alkohol, amit megittatok egy alkalommal, és milyen ital volt (vagy esetleg voltak)?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Unicum,sör de hogy mennyi nem tudom.De csúnya vége lett.
2023. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ôszintèn megmondom hogy règebben alkalmi drogfogyasztò voltam

Ès a kokain meg a speed teljesen kiüti a piàt

3nap folyamatos ivàszat is siiimàn összejött

Ha tippelnem kellene sem tudnàm megmondani de hogy egyedül ès csak sörböl több rekesszel bevettem az biztos

Most meg már 8-10ève semmi droghoz nemvolt közöm ès inninsem iszok

Max a társasàgban 4-5sör a koccintòs tömèny/pálinka ha èpp jòlesik akkor max mèg1 nekem elèg

Nemszeretek rèszeglenni

Azthiszem enyhe paranoiàm lehet..? Vagy simán fèlek hogy milesz ha èpp valami balhèba keveredek ès rèszegen nemtudom ùgy uralni a testem…ezaz amitôl fèlek ès nemszeretek rèszegeskedni

2023. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiség passz (ki számolja már olyankor), de pálesz+sör.
2023. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Egy üveg whisky hét után,

Ez egy nagyon furcsa szombat délután,"

2023. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Ehy üveg hèt üveg utàn vagy reggel 07:00utàn vagy egy hèt ivàs/nemivàs utàn..?
2023. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bakker most inkàbb csendben szègyellem magam

Bocsi

2023. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen szilveszterkor.


Akkor mindent, amit értem. Pezsgő, vodka, sör, tequila, pálinka.


Aztán hajnal 3-kor alulról és felülről is egyszerre jött minden belőlem.


Most 33 vagyok, azóta sem voltam olyan részeg soha, nem is hánytam utána alkoholtól. Meg nem is iszok meg már semmit, csak sört.


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a keverés miatt volt ami volt, de nekem az egy rossz élmény volt, így aztán nekem az megadta a löketet ahhoz, hogy töményet soha ne igyak, nem is iszok.

2023. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Konkrét alkoholmennyiséget nehéz megmondani!

Néhány éve nyáron egy este 7 pici pohárral is megittam St. Hubertus-ból, meg előtte pár órával 2 doboz sört. Nem rúgtam be, de a Hubi után a spicces állapotnak már eléggé a tetején voltam.

Kb. 4 éve a 10%-os Faxe sör jobban betett: 1 literes dobozos, akkor kóstoltam először, és annyira ízlett, hogy ha nem is egyszerre, de 1 este alatt megittam az egészet! Ledőltem, hogy kipihenjem, de alig 1 órával később spuri a wc-re, kihánytam, és még másnap reggel ébredés után is még minimálisan éreztem a hatását a közérzetemen.

2023. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

:D a faxe ismerôs :D

Kimentünk az erdôbe (favàgni)leszakadt az èg ès mondtam a cimbinek menjünk el hozzàm van 2söröm :D reggel fèl9körül

Megittuk hát volt aztàn tèblàbolàs..

Mondhatni edzett ivókvagyunk aztàn meglepett a sör

2023. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!