Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sör ízlik nektek ezek...

Melyik sör ízlik nektek ezek közül?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a sört, szoktam venni néha drágábbat is, de legtöbbször 350-450 forintot szánok egy fél literes üvegesre. Nem tudom ki hogy van vele, de a dobozos kevésbé finom, kevésbé frissítő. Nektek is jobban bejön az üveges?


Illetve melyik márkára szavaznátok?



2023. okt. 13. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Heineken
Grimbergen
Csíki sör
Borsodi
Staropramen
Stella Artois
Hoegaarden
Pilsner
Kronenbourg 1664
Ottakringer
45 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon hangulatfüggő.

Ha épp úgy van,akkor a kedvenc söröm is csak "lecsúszik",de ha nagyon kívánom,akkor egy dobozos Kőbányai is istenien tud esni.Ha választani kell,akkor üveges,vagy ami még jobb,az a csapolt.


Én sokat járok Ausztriába,Németországba,mindig kóstolok helyi söröket,sokkal jobbak mint idehaza sajnos,na és a választék,százszorosa...


Konkrét kedvenc nincs,talán a Zillertaler Marzen.

2023. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
A felsorolt tömeggyártottak közül a Pilsner annyival magasabb minőséget képvisel (igen, a Grimbergenhez képest is), hogy túl sok értelme nincs a kérdésnek. Kevés olyan termékkategória van, amelyiknek ennyire erős ár/érték arányú középső polcos opciója van.
2023. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

2-es


Nem az volt a kérdés,hogy melyik képvisel magasabb minőséget...

Én pl.a Pilsnert utálom,minőség ide vagy oda.

Egyszerűen nem ízlik.

1-es voltam.

2023. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
@3 Valóban, teljesen igazad van, péntek délután nem teljesítek jól, úgy tűnik.
2023. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Én sörrel úgy vagyok, hogy ha jól be van hűtve, akkor teljesen mindegy, hogy milyen márka, és milyen kivitel. Túl sok ízt úgy sem érzek belőle a hideg és a szénsav miatt.

Az viszont hozzátartozik a dologhoz, hogy sohasem voltam nagy sörfogyasztó, maximum 1 ha legurul hetente, és utána vagy manapság inkább helyette egy finom bort bontok, na ott már zongorázni lehet az ízbéli különbségeket számomra.

Más biztosan a sörrel van így, nekem sajnos az nem igazán ad élményt, olyan mint egy hideg szóda.

2023. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A csíki és a staropramen, vészhelyzetben a borsodi. 👍
2023. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Ezek a sörök full különbözőek, meg árban is.


Egy borsodi hogy van egy súlycsoportban egy Hoegaardennel??

(nemcsak ár és minőség, de teljesen más sörtípus...)


Csíki szr. Itthon kapható kronenbourgok is szrok, nem tudom kint milyen.


A többi oké, bár a heinekenért sem vagyok annyira oda. Annyiért már lehet kapni rendes sört is.

2023. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

ma 17:46-es vagyok


kb olyan ez a kérdés, hogy melyiket szeretitek jobban?


egy első osztályú étteremben a rakott karfiolt, vagy egy olcsó gagyi kifőzdében egy elcseszett, zsírban tocsogó sajtszerűvel töltött pulykamellszerűt félig kemény, félig szétfőtt krumplival?


és akkor most... minőség? vagy hogy egyik szereti a húst, a másik kevésbé? vagy ... ?


amúgy csak ezek vannak nálatok a kisboltban és ennyi a világ, vagy mi?

2023. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Pilsner, de bármikor becserélem egy rendes házi ale-re.
2023. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
A Csíki sör, a Staropramen és a Pisner van nálam holtversenyben.
2023. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!