Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani édeskésebb ízvilágú rumot 10.000ft maximális áron?

Figyelt kérdés
Magában jéggel és likőrkészítéshez is kelleni fog.

2023. okt. 15. 13:12
 1/5 anonim válasza:
55%
Nálunk, a Kanárin a legnépszerübb a Ron Miel, azaz mézes rum. Szerintem Magyarországon is lehet kapni, ha más nem, Metroban, italkereskedésekben.
2023. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Merem ajánlani a Diplomatico Mantuano-t, ez most a Lidl-ben elvileg akcióban 9.990, bár a kisebb üzletekben nem láttam. De ha te találsz, és rám hallgatsz, ezt csak magában idd, kár lenne bekutyulni bármibe is...

Likőrbe, vagy long drinknek bőven megteszi egy Captain Morgen Dark, az kellően édeskés a karamelltől, ami a sötétebb színét is adja. Ezt viszont magában ne idd inkább...

De pont ma láttam a budaörsi Auchan-ban 6.999-ért 1 literes Plantation 3 Stars artisanalt, ami szerintem egy k..va jó fehér rum, akár magában is, de ennyiért bátran be is keverheted, illetve nagyjából hasonló áron beszerezhető ennek a "barna testvére", a Plantation Original Dark Double Aged, ami szintén bármire megfelelhet.

Aztán ott vannak a szintén Lidl-ben kapható Ron Pelicano, vagy Ron Bengalo néven futó, árukat meghazudtolóan egészen jó rumok, amik közül a jamaicait (sárga) és a barbadosit (kék) már kóstoltam, 6-7 ezerért ezek is bejöhetnek neked, ha az édeskéset szereted.

Hirtelen ennyi...

2023. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindketőre ment a zöld pipa. Köszönöm szépen a segítséget :-)


Aki pontozgatja lefelé a válaszokat az igazán le is írhatná hogy, miért teszi.

2023. okt. 17. 14:00
 4/5 Dorian Gray ***** válasza:

Személyes kedvenc édes rumom a Don Papa :) Bár az egy picit drágább.

A Krakennek is van egy azt hiszem cseresznyés ízesítésű rumja, ami nagyon finom, az olcsóbb.

2023. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Legendario Elixir de Cuba nevű rumot ajánlom. Nagyon édes, így inkább csak koktélokhoz és long drinkekhez ajánlom.
nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!