Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A vörösbort milyen üdítőkkel...

A vörösbort milyen üdítőkkel lehet keverni?

Figyelt kérdés
Most lehet hülye kérdés, de nagyon érdekel, hogy a kóla mellett érdemes-e mással is keverni a vörösbort, finom-e mással. Csak mert a kóla nem igazán a kedvencem, a boltban meg annyiféle üdítő van, kíváncsi lennék, hogy más már próbálta-e.

2023. okt. 29. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Fősulis francia tanárom a Márka Meggyre esküdött 😀

Amúgy a (rossz) vörösbor szerintem szinte mindennel keverhető, pl. ásványvíz, Sprite, rostos meggylé, szinte végtelen a lista. Exem fogyókúrázott, ő a light ízesített Apentákkal szerette a száraz vörösbort, az ilyesmikből is van jobb minőségű meg gagyibb is, mindenki ízlése és pénztárcája alapján válogathat 🙂

A tonikot nem ajánlom egyedül 😀

A jó vörösbort viszont max. szódával húznám fel kicsit egy forró nyári napon, de azt kár édes cukros vackokkal elrontani.

(Írom ezt úgy, hogy fehérbor-párti vagyok 😊).

2023. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Málnás ásványvízzel szoktuk néha! A bolti bort!

A házit azt csakis szódával az igazi!

Nem szeretem a bort mert megfájdul a fejem tőle!

De nagyanyáménál régen a fröccs volt az igazi ahogy az 1. írta jó melegbe!

De ott is a bor csak ízesítés volt...

2023. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Vegyél valami nem szénsavas narancslevet, s lassan öntsd össze a kettőt (esetleg vegyél igénybe egy kis kanalat is)


Ha sikerül jól önteni, nem keverednek össze, s ilyen menő színátmenetes lesz a végeredmény. :)


[link]

2023. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

1. A vörösbor nagyon jó teával, hidegen is melegen is. Fekete tea, roiboss, vagy a herbateák közül csipkebogyó, hibiszkusz is illik hozzá. A citromos Nestea iced teák-kal viszont nem az igazi.


2. Legalább közepes minőségű vörösbor keverhető fahéjjal, szegfűszeggel, szegfűborssal, ánizzsal ízesített felforralt vízzel.


3. A szűrt almalé, szőlőlé, gránátalmalé, + ásványvíz + vörösbor nagyon kellemes ital tud lenni egy jó vacsorához.


4. A gyömbéres üdítőitalok is jók vörösborral.

2023. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte bármit keverünk vele. (Bár általában nem veszünk olyan minőségiket, ne aggódjatok)


Nálunk személyes kedvenc szőlő márkával, haverjaim többsége fantával issza általában

2023. okt. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sörrel szeretem keverni, nem gyötör meg.
2023. okt. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Bocs, de miért kell keverni a bort (vagy más italt) üdítökkel?

Tényleg nem értem, ha valamit inni akarok, akkor veszek olyat, ami ízlik, az ilyen összepancsolt akármik szerintem undorítóak.

Nem kötözködni akarok, csak szeretném tudni, miért tesz ilyesmit valaki.

2023. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Még régen sima teával kavartuk nem üdítővel.A meggymárka haladó a kóla klasszikus.
2023. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, ki fogom próbálni, főleg a meggyes érdekel :D
2023. okt. 29. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Mivel gyümölcsből van simán lehet keverni bármilyen gyümölcs levével koktél szerűen!
2023. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!