Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van hogyha berúgok...

Miért van hogyha berúgok minden emlékem kiesik? (Ezelőtt sosem volt ilyen)

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, azt hiszem ilyenkor kell élvezni az életet, szégyen nem szégyen 16 éves korom óta néhány hétvégén összejárok a barátaimmal iszogatni, én voltam eddig a társaság “csődöre” rengeteg alkohol kellett, hogy berúgjak, ha viszont berúgtam néha okádtam, az fix, de mindig tudatomnàl voltam, jó nèha tényleg megborultam, de ilyen hogy kiesnek az emlékek sose volt. Most egy hónapja kezdődött, hogy miután kellő alkoholt fogyasztottam, kiesett az összes emlékem, nem lehetett szer hatása (azt biztos forrásból tudom) de tényleg nem emlékszem semmire, pár morzsa van meg mindig az ivás kezdetéről, utána semmi, baràtaim szerint legutóbb eléggé agresszívvá is vàltam miutàn berúgtam, ez nagyon megrémiszt, segítség, ez mitől lehet??
2023. okt. 29. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Kezdi komolyan pusztítani az agysejtjeidet az alkoholizmusod.

Ez már nem visszafordítható, csak lassítható folyamat, teljes absztinenciával.

2023. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Igazi gusztusos, igényes hölgy lehetsz...

Gratulálni tudok csak !

2023. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es, tudod én igenis igényes, gusztusos nő vagyok, inkább én fejezném ki gratulációmat, az egyhangú előítéletes elmédnek, nem tudom a korodban merre jársz, még talán van remény számodra, ajánlom hogy olvass sokat, főleg pszichológiai jellegű könyveket, akár keress fel egyet, talán ez lesz a te mentsvárad. Kérlek minden reggel az ágyadból kikelve nézz a tükörbe, nézd meg tetőtöl talpig magad és mond azt a tükörképednek: BETEG VAGYOK DE MÉG VAN REMÉNY! Ordíts tombolj, mint egy gyerek,


hmm tudod a felszínes ítélőképesség nagyban meghatároz minket, ha te úgy érzed hogy van önbizalmad, elárulom, hogy semmi nincs, egyáltalán, az önfejlesztés nagy úr, szóval kedves kettes kommentelő, remélem segíthettem:)

De ha ez nem segít, akkor megnyugtatlak, mindig van fény az alagút végén:)

2023. okt. 29. 12:42
 4/16 anonim válasza:
16%
Ne rugj be. Inkabb ismizzunk. F
2023. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld a röviditalt inkább csak long-okat igyál legalább nem rúgsz be annyira.
2023. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Tudni kell, hogy mennyit ihatsz. Mert ez bizony már alkoholmérgezés. És ne keverd az italokat. Többet ittál, mint máskor, ennyi.
2023. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 nagyon betalálhatott a 2-es, ha kényszert éreztél egy ilyen hosszú, fellengzős személyeskedő válasz kibüfizésére :) am az emlékezetkiesésed lehet kóros B vitaminhiány miatt is, kezdődő Wernicke-Korsakoff szindróma? 🤔
2023. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es nos nem talált be, szimplàn csak irritàló, csak az az egy problémám van, hogy random szemét emberek így itélik meg a nőket, egy nő ne cigizzen mert ha cigizik akkor k*rva, egy nő ne igyon mert ha iszik akkor már egyből proli, az egyetlen problémám az idősekkel van, akik ilyen konzervatívak és eszerint már el is könyvelnek egy nőt, mert egy nő nem szórakozhat, egy nő menjen a konyhába, mosson főzzön, ne igyon, ne szívjon cigit, meg az időseket nyilván tisztelni kell, de valahogy a tisztelet sosem kölcsönös mert azt mindenki elfelejti, hogy nem csak az idősebbeket kell tisztelni, hanem az idősebbeknek a fiatalabbakat is. Utálom a feminizmust, mindig is hittem abban hogy egyenlőség van, de ráeszméltem, hogy az egyenlőséget az idősek törik meg a gondolkodásmódjukkal és ezt átadják az unokájuknak. Elfogadom az építő jellegű kritikát, de ez csak elb4szott előitéletesség volt, a hajam ragyog, màr màr beteges mennyiségben zuhanyzok(napi 3) de mégis gusztustalannak hívnak mert néha legúrítok egy két rövidet… ez nem fer, szóval igen, már így is túlmagyarazáztam, de remélem átjött a lényeg, a választ pedig köszönöm, ami azt illeti pár éves hétvégi ivàs után, kétlem hogy 20 évesen màr ilyen szindrómáim lennének, sztem a kezdetleges formája is csak jóval később jelentkezhet, de a b vitamin hiány lehetséges, szóval köszönöm, majd kipróbálom
2023. okt. 29. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1. 16! éves korod óta rendszeresen részegre iszod magad, majd amikor közlik, hogy ez abszolút nem oké, akkor hirtelen

2. néha legurítok 1-2 rövidet...


Lehet struccpolitikát folytatni, meg nem szembenézni a dolgokkal, csak akkor nem kell megkérdezni a nagyközönséget.

2023. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Vagy titokban mégis belecsempésztek valamit amitől minden kiesett, vagy épp most valamiért így kezdett el hatni az alkohol, egy bizonyos mennyiség után simán megesik, hogy nem emlékszik az illető dolgokra.
2023. okt. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!