Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fehér vagy vörös bor?

Fehér vagy vörös bor?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2023. okt. 29. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Egyik se. Az alkohol (mégha igyekszenek köré legendát szőni) egy idegméreg, amelyik millió számra öli az ideg és májsejteket. Nem azonnal, de végez veled. Sose értettem, valaki azért visz alkoholt a szervezetébe, hogy szédüljön tőle? Ez akkora élmény? Okádsz, másnap szarul vagy, az emberek szemében nulle leszel, elveszted a családod, majd a munkát, végül az egészségedet és az életedet 30-40 évvel korábban, amiből az az egy volt. Ez akkora truváj?
2023. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kevés vörösbor (1-2 deci). jó az emésztésnek és a vérnek.
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy elterjedt kamu. Az alkohol bármilyen kis mennyiségbem is méreg. Semmiféle kutatás nem támasztja alá, ez egy városi legenda az ivás igazolására.
2023. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Ami épp van itthon:) Amúgy szerintem alkalomfüggő, meg persze az is fontos, hogy milyen ételhez van. Szerintem 1.,2. randi fehér, s a 3. vörös. Csak úgy nap végén fehér, romantikus, hangulatos, rákészülősebb eseményre vörös.
2023. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Értelmesen kifejtett kérdés? Ha igen, akkor miért nem?
2023. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább fehér
2023. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

"Semmiféle kutatás nem támasztja alá"


"A vörösbor hatóanyagai, elsősorban a fenolok, hígítják a vért, akadályozzák a vérlemezkék feltorlódását ezért rendszeres, de kis mennyiségű fogyasztása megakadályozza vér csomósodását –csökkenti a kialakulásukért felelős fibrogének mennyiségét−, tehát megóv a vérrögök okozta embóliáktól, trombózistól."


biztos én találtam ki...te biztos valami nagy antialkoholista zöld lehetsz. az alkohol pedig kis mennyiségben fertőtlenít, ez is tény, keress utána.

2023. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
7 A resveratrolt tudod tablettaban is szedni, nem kell hozzá alkohol. Én is szedem mert remek DNS regeneráló cucc. A gyomorban lévő nyákot meg nem bontja le az alkohol, ergo nem fertőtlenít a gombák ellen.
2023. okt. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha lehet választani akkor fehér, bár alapvetően nem vagyok oda a borokért.
2023. okt. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Mikor? Milyen etelhez? Ez nem vagy-vagy.
2023. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!