Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Idős hölgyismerőshöz megyek...

Idős hölgyismerőshöz megyek látogatóba. Ő az édes borokat kedveli, én viszont a szárazakat, ezért nem vk képben. Mit vigyek neki? Édes fordítást? Nem vk kőgazdag, finoman szólva. Írjatok vállalható édes borokat észszerü áron.

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2023. nov. 5. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tokaji: Aszút javaslok, vagy, ha az drága, akkor töppedt szőlős szamorodni.
2023. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Irsait, traminit szokta az is szeretni, aki ritkán iszik, szóval én azt vinnék.
2023. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a muskotályos borokat édes(ebb) kategóriában.
2023. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
1-es: a tokaji aszu nem mindenkinek esete, nem igazán bor jellege van, majdnem likörszerü, én egyáltalán nem szeretem, nem is birom meginni, mert annyira nem ízlik. Pedig az édes borokat is szeretem.
2023. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

4-es, azért gondoltam az aszút, mert van társadalmi értéke is, mint ajándék.

1-es.

2023. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tokaji sárgamuskotály
2023. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1500-ért tök jó édes borokat kapsz, ami nagyon finom pl. Varga Aranymetszés Szürkebarát
2023. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tokaji szamorodnit vinnék.
2023. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Thummerer:Tréfli cuvée

Nyakas: Aligvárom

2023. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Viajero spanyol édes muskotályt vettm tegnap a Lidlben. Gondoltam, majd küzdenem kell, hogy ne vágjak pofákat, de meglepően kelllemes, szőlős volt. Nem akartam spúr lenni, elmentem volna 2500-ig, max. 3, de már annyiszor tapasztaltam h olcsó spanyol és olasz borok kenterben verik a másfél-kétszer drágább magyar borokat.

@7: Vargával nem sértenék meg srnkit :D

@5: pont ezt akarom kihagyni, a társadalmi értéket. Így adják el fémdobozban a szójafehérjés-repcrolajas "bonbont", undormányok ezek, én örömöt akartam szerezni, ember!

#2: igazad van, egy jó gyümölcsös irsait talán egy édesboros is értékel. De E. nénénk nem hiszem, választottam egy éfes muskotályt.

Köszi mindenkinek ♡

nov. 17. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!