Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az mennyire igaz hogy aki...

Az mennyire igaz hogy aki hetente iszik jobban birja mint aki evente 1-2x ?

Figyelt kérdés

2023. nov. 8. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hetente iszik, akkor minden héten bírja, nem 1-2x, nem? Vagy úgy érted, ha van egyszer-egyszer egy nagyobb ivászat? Teljesen egyénfüggő, meg pár külső dolog határozhatja meg, testsúly, testmagasság, nem, tolerancia.
2023. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire igaz, erre is lehet edzeni. Apám alkoholista volt, de nem bírta jobban jobban mint más.
2023. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon
2023. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván igaz.

Az alkohol is csak egy gyenge méreg.

A szervezet meg olyan szinten képes alkalmazkodni, hogy nem véletlen, hogy pl anno Raszputyint nem tudák ciánnal megmérgezni. Ő ugyanis rendszeresen mérgezte önmagát ciánnal, pont azért, hogy ha más meg akarja mérgezni, akkor ne haljon bele. És sikerült is neki. Igaz, utána fejbelőtték, agyonverték és a folyóba dobták, de így is fulladásba halt bele XD


Szóval igen, ha hozzászoktatod a szervezetedet egy szerhez, akkor az hozzá fog sozkni. Pontosan ezért kell dózist emelni azoknak, akik rendszeresen isznak, mert 2-3 sörtől már nem tudnak berúgni, ezért meg kell inniuk 4-5öt ugyanazért a részegségi szintért.

Ugyanezért kell egyre több nyugtatót szednie annak, aki rendszeresen nyugtatózza magát, hogy elérje ugyanazt a nyugalmi szintet, mint régen.

2023. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzászokik a szervezet és nyilván így jobban bírja,más kérdés a gének.
2023. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A sör alapgyógyszer.
nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
28%
Sokkal fontosabb, hogy ivás előtt mennyi zsírt vittél be.
nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem igaz. Aki sűrűn iszik, annak egy idő után (évek, sőt évtizedek) már kevés alkohol is elég ahhoz, hogy berúgjon!
nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
53%
Minnél többet iszol minnél huzamosabb ideig persze fokozottan annál több pia kell majd ahhoz hogy kidölj volt hogy rengeteget buliztam minden héten 2 sor semmi volt mellé meg pedig palinka is csuszott aztán abba hagytam huzamosabb ideig nem buliztam és 2 sortol is megszedultem
nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz.
nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!