Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Baileyshez hasonlítható...

Baileyshez hasonlítható valami másik csokilikőr? Angelli?

Figyelt kérdés
Elég drága a Baileys, ittam már , nagyon finom, de jó lenne valami olcsóbb. Vagy azok sokkal rosszabbak?
dec. 10. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Az Angelli tényleg nagyon jó.

Ár/érték arányban szerint em magasan veri a mezőnyt! Sok változatát kóstoltuk már, érdemes egy próbát tenni vele.

dec. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a baileys nem csokilikőr, nehéz lesz hasonló csokilikőrt találni
dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg pocsék az Angelli, nekem egyik sem ízlett belőle.
dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
78%
Aldiban lehet kapni kb 3000 ft körül, jó íze van, nem teljesen olyan, de nagyon hasonló.
dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is nagyon finom az Angelli. Sokkal jobb, mint a Lidl/Aldi, stb. Baileys utánzatok.
dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Jó az Angelli is de sok a saját márkás is.Egyikben sem csalódtam.
dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Angelli rettentően tömény. A Manner nagyon hasonló, nekem jobban is ízlik. De csak kevés helyen kapható, például Idrinks-nél.
dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Angellit vettem, nagyon gejl édes volt, talán legközelebb, ha ilyen alkalom lesz megpróbálom a Mozart likőrt, abból mondjuk a fehércsokis kifejezetten izgató. :D
jan. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!