Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A csokilikőr hűtés nélkül sem...

A csokilikőr hűtés nélkül sem romlik meg, igaz?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A nagymamámnak vettünk egyszer. Rá volt írva, hogy minőségét korlátlan ideig megőrzi. Nagymamám halála után ittam belőle, nem volt hűtőben és ki volt bontva már évek óta. Meg lehetett inni de picit avasnak éreztem az ízét. Én netenném felbontás után a hűtőbe az a biztos. Sok helyen a tojáslikőrt sem teszik be. Abból tuti nem kérnék, mert szerintem az megromlik a melegben hiába az alkohol.
2017. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell hűtőben tartani.
2017. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
2. vagyok, az elsőnek amúgy igaza van hogy idővel megavasodik, de ez hűtve is megtörténik, így is úgy is tovább bírja mint azok az élelmiszerek amiket általában a hűtőben tartunk, pl sajt, kefír.
2017. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fel van bontva, akkor már hűtőben kell tartani.
2017. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ma vettem, még bontatlan.

2017. nov. 13. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ma vetted, és nem akarod elmondani a szüleidnek? Vigyázz, nehogy zugívó legyen belőled.
2017. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Apának vásároltam karácsonyra, mivel az üzletekben lévő ünnepi/karácsonyi holmikat elég hamar elkapkodják, tapasztalatból mondom. Ettől nem kell tartani. :D Csak ünnepek alkalmával szoktam inni, akkor is csak picit. 20/L
2017. nov. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!