Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megadrink.hu webshop megbízhat...

Megadrink.hu webshop megbízható? Rendelt már innen valaki?

Figyelt kérdés
Gyanúsan alacsony árak vannak bizonyos italoknál.
dec. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én leggyakrabban az idrinks.hu-ról szoktam, pont most rendeltem barátnőmnek egy fűszeres gin likőrt, 17e helyett 10e volt, az is komoly akció (ráadásul pont speckó karácsonyi gin, más boltokban is annyi a rendes ára, mint amennyiről ott volt leértékelve, tehát nem átverés volt). Szóval ki lehet fogni nagy akciókat, nem feltétlenül gyanús.

Te mit láttál a megadrink.hu-n olcsón? Megnézhetem? 🙂

dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Karikás Szilva Pálinka 1L 50% 9400 ft-ról 8460 ft-ra van akciózva. Más webshopokban 11.000 ft, szóval már a 9400 is gyanúsan olcsó.


Panyolai Vendégváró Szilvapálinka 1L 50% 7200 ft-ról 6480 ft-ra (11-12k szokott lenni máshol). Ez mondjuk nem kapható jelenleg, nem tehető a kosárba.

dec. 17. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezt akartam írni, hogy sokszor azért vannak nagyon jó áron piák, mert egy ideje készlethiány van, és a legutóbbi beszerzési árból számolt eladási ár marad az árlistán, míg nem frissítik az új beszerzési árból képezve.

A szilva pálinka tényleg jó a többihez képest, de arányaiban nem akkora a különbség, én ezt nem találnám gyanúsnak, tuti megrendelném.

(Amit én írtam, arra is azért csaptam le egyből gyanakvás helyett, mert picivel éjfél előtt kezdtem böngészni ez után a pia után, nagyjából egy árban voltak minden webshopban, aztán éjfél után frissítettem véletlenül, és akkor vettem észre az akciós árat ezen az oldalon, pont aznap volt a boxing day, mint kiderült 😀)

dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs velük semmi baj, korrekt cég korrekt árakkal! Ne aggódj, ők nem pancsolnak, nem fognak 25 évnyi működést kockára tenni "jövedéki termékkel való visszaélés"-sel. Ha valami "gyanúsan olcsó" náluk, az lehet, hogy egyszerűen csak akciós, vagy eredetileg sem a minőségi kategória, ugyanis a szegényebb, kevésbé igényes réteget is kiszolgálják kommerszebb áruval is...
dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
100%
Ennél sokkal "gyanúsabb" akciókat is láttam a kedvenc italboltomban az elmúlt 15 évben. Akinek fontos a "jóárasítás" az üzleti modelljében, annál az ilyesmi teljesen normális; a többi bolt is gyakran megtehetné, csak ők inkább benyelik a különbözetet, elköltik plusz reklámra, stb.
dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!