Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Édes vörösborral mit csináljak?

Édes vörösborral mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van itthon jó pár üveg édes vörösbor, egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

Ajándékba nem lehet vinni, mert tudtommal az édes vöröset mindenki lenézi ráadásul ezek abból is az olcsóbbak, ilyen párszáz, max ezer forintos borok.

Főzéshez nem használjuk.

Érdemes a főtérre kirakni, hátha elviszi valaki meginni? Vagy van más alternatíva? Ti mit csinálnátok?

Köszönöm!


dec. 21. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire nem kell nektek, akkor szerintem keress pár hajléktalant és add nekik.

Legalább nekik is lenne egy szép karácsonyuk, te pedig jót cselekednél, és biztos lehetnél benne, hogy elfogy 🙂

dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, gyakorlatilag erre gondoltam, hogy a főtérre kiraknám.

Köszi!

dec. 21. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Rakd ki szerintem. Biztosan lesz aki elvisz és boldogságát leli benne. Most annyit nem ér hogy kibontogasd és lehúzd a wc-n vagy a lefolyóba öntsd. Nyugodtan vidd ki :)
dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy add oda konkrétan valakinek, mert ha csak lerakod, akkor nem biztos, hogy jót cselekszel, mert lehet, hogy pl.:

-hamarabb találja meg egy közteres és eltünteti onnan

-felrúgja/összetöri valami hülye poénból (vagy véletlenül) és csak szemét lesz (+balesetveszélyes a törött üveg)

De ahogy érzed :)

dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor forralt bor.
dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a forralt borra gondoltam. Így már nem kell bele cukor (vagy kevesebb). Arra teljesen jó.
dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4 Érthető, köszi!


#5-6 nem szeretjük semmilyen formában

dec. 21. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha jo minosegu lenne azt mondanam susd bele red velvet tortaba. Nem erzodik ki. De ha gagyi inkabb legyen masnak szebb a karacsony
dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Raktunk már ki piát kuka mellé, pár perc alatt el is vitték a kukatúrók.
dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Forrart bornak jó.

De elég feltűnő helyre kirakni, pár perc.

dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!