Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Boroskóla - Fehér vagy vörösbo...

Boroskóla - Fehér vagy vörösborral?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok este be akarok rúgni. Hogy ajánlátok a fenti koktélt? Vettem egy üveg (1L)coca cola zerot. ERzt vörös vagy fehér borba töltsem? A bor milyen legyen? (édes, száraz félédes)


Egy üveg bortól (0.75 L) nagyon belehet rúgni???


Előre is köszí a vlászokat


2011. aug. 8. 12:31
 1/9 anonim válasza:
53%
uuristn...-.- mért akarsz berugni??
2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
discokban elég rég voltam. Gondoltam itthon bepótolom :D:D
2011. aug. 8. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A boroskólát inkább vörösborral csinálják, fehérrel szódát szoktak keverni = fröccs.

Szerintem vagy szárazzal vagy félédessel csináld, az édes bor a kólával együtt már nagyon édes lesz.


Azt pedig, hogy be fogsz-e rúgni tőle nem tudom, attól függ, mennyire bírod a piát. Józan azért tuti nem maradsz :)

2011. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Kóla vörösborral jó = vadász (legalábbis felénk szinte mindenki így hívja). Ehhez inkább száraz vagy félszáraz vörösbor a jó.

Fehérborhoz inkább szódát szoktak tenni = fröccs (szintén felénk hívják így, nem tudom máshol hogy hívják).

2011. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

félédes vörössel idd, de jó hidegen.1:1 arányban, akkor még érzed, hogy csíp a cola.

ha a szénsav nem érződik, ráadásul nem hideg, olyan mint a lóhúgy.

2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vörös.

Az, hogy ki mitől és menniyre fog berúgni, függ a génjeitől, és a pia alkoholtartalmától, illetve az ivásra fordított időtől.

Ha a célod csak a részegség, nem mindegy milyen a bor(édes vagy száraz)?

2011. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Félédes vörös borral keverd!


Amivel a fehér jó:

Szőlő lé ; málna lé ; szóda.


Amivel a vörös még jó:

Limonádé ; szóda.


Először az alkoholmentest töltsd ki, aztán arra rá a bor.

Elvégre a rosszból csinálunk jót, nem a jóból rosszat ;)

2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22%
balf@sz vagy, nem kicsit, nagyon! nagy borkulturad nem lehet ugyhogy neked mindegy mivel kevered, ha nem szoktad az alkoholt es a bor izet attol meg hanyni is fogsz de vegyel melle 2-3 deci vodkat, ugy biztosabb!
2011. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

KOKTÉL??? Basszus pedig ez nem nagy tudomány. Továbbá ha csak be akarsz rúgni nem mindegy, hogy mitől? Ha lenne egy kis igényed a minőségre nem a berúgásra hajtanál hanem egy kis háztáji bor ízlelgetésére és a kólát meg ott hagynád a polcon. Szerintem igyál arcszeszt. Gyorsabb és egyszerűbb. Vagy kannásbort. Annak mindegy milyenbe teszed a kólát!


Ilyen hülye kérdéseket!

2011. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!