Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Különleges sörök Nyíregyházán?

Különleges sörök Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsony alkalmával szeretnék még meglepni valakit különleges, ízletes, nem átlagos sörökkel. Nyíregyházán belül hol kaphatóak ehhez hasonlók? Amik tényleg kézművesek, egyediek, mint csomagolásban-mint ízben? Nem feltétlen egymárkás boltra gondolok, hanem vegyesbazárra, ahol válogathatok? Amik nem feltétlen találhatóak meg akármelyik kis-nagy élelmiszerboltokban (lásd: tesco, aldi stb.)

Hálás lennék egy-két ötletnek! Esetleg affelől is, hogy melyek azok amik megérik.



dec. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Karácsony van.Minden zárva..
dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyertelműen nem most fogtam volna a sátorfámat és jártam volna be a várost. Két ünnep között gondoltam, de kösz az infót! :)
dec. 25. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, az első mondatodból azt vettem le hogy most rohannál sörért.
dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harebell ***** válasza:
100%
Dózsa deli, illetve pont vele szemben van egy italbolt sok különlegességgel. A megyeháza mellett is van a sarkon egy kisbolt sokféle alkohollal.
dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Hali! En is nyiregyi vagyok nekem nem veszel?
dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Metropol üzletház földszintjén a Kossuth tér felől van egy üzlet ahol csak olyan söröket árulnak amiket máshol nem lehet kapni. Az igaz, hogy nem tudom működik-e még, de egy próbát megér.
dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha online rendelsz pl Beerselectiontől.
dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!