Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen gin-t ajánlanátok,...

Milyen gin-t ajánlanátok, amik igazán jók?

Figyelt kérdés

Hendricks-et szeretem nagyon, illetve nő is lesz a társaságban szóval leányzók, ti melyikeket szeretitek?

Max 15k-ig mondjatok.



dec. 31. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui.: Jobban kedvelnénk az olyanokat, amik valóban finomak és az ízre mennek rá.
dec. 31. 18:07
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A kommersz kategóriában mind egyforma gyakorlatilag...
dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

The botanist

Nő vagyok.

dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Gordon's sima ginje (a citromos meg a többi az nem jó tőle).

Kalumba Madagascar Spiced - fűszeres, nagyon jó ízű szerintem, de kevésbé tűnik az erős fűszerek miatt hagyományos ginnek.

Verano spanish lemon - citromos gin.

Én egyébként férfi létemre szeretem a pink gineket, mert a minőségibb fajtáknak kellemes, de nagyon enyhe ízt ad benne a gyümölcs. A jobb fajtákból nem is érzed ki egyértelműen, hogy gyümölcsös, csak hogy van egy érdekes plusz íze. Az olcsókat jobb kerülni, az olyan, mintha gyümölcsaromát löttyintettek volna bele. Pinket régen ittam, ott nem tudok márkát ajánlani sajnos.

Amúgy miért számít, hogy nő is lesz a társaságban? Mármint a nők másképp érzik az ízeket vagy mi?

dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

"Az olcsókat jobb kerülni"


Mint azok a löttyök, amiket felsoroltál?

dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Balaton Gin
dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
5, nem mindenki ilyen kis zsúrpubi, mint te, hogy direkt azért vegye a legdrágábbat, mert anyuciék a markába szrták a pénzt ¯\_(ツ)_/¯ Amiket felsoroltam, abszolút jó minőségűek.
dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tanqueray vagy a Sipsmith pl már elég jó. A Gordon's még kommersz, de vállaható.


Én a Hendrickset is szeretem, uborkával és bodzás tonikkal ahogy az oldaluk ajánlja.


Ha szereted a markánsabb ízeket, keress rá pl Seville vagy Sloe ginre, ezek gyümölcsösek.

Ezek pl mediterrán tonikkal tök jók, a Seville íze jól illik a narancsos ízekhez.

jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Agárdi Kaméleon szerintem tök jó.


Deee egyébként lehet venni külön fűszert, az a legszarabbat is igencsak feltúrbózza.

jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
@8 Imádom mikor valaki az élet császárának érzi magát attól, hogy egyszer beleivott egy 30 ezres palack piába.
jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!