Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik pezsgőt iszod szívesen?...

Melyik pezsgőt iszod szívesen? (száraz, félszáraz, édes)

Figyelt kérdés

jan. 3. 21:36
A kérdező szavazást indított:
száraz
félszáraz
édes
43 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
37%
utálom a pezsgőt
jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyen alkoholt nem iszom.
jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Olyanok mi a francnak förmednek bele, akik nem pezsgőznek?
jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Édest.
jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem a kedvencem a pezsgő, nagyon-nagyon ritkán iszom (kb kétévente egyszer), de akkor csak édest. A száraz, félszáraz nem csúszik le nekem, sajnálom. Még a fejem is megfájdul tőle.
jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is ritkán iszom, kb. csak szilveszterkor. Nekem a száraz túl savanyú, az édes túl "wááá", úgyhogy nekem a félszáraz csúszik legjobban.
jan. 3. 21:56
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon ritkán iszom alkoholt, de szeretem összehasonlítani a különböző minőségűeket. Száraz pezsgőket szeretem, de természetesen attól, hogy száraz, még nem feltétlenül jó.

Sauska extra brut rose, Abrau Durso Victor Dravigny Extra Brut, ezeket kóstoltam most szilveszterkor és finomak. Volt Törley Gála száraz pezsgő, az nagyon rossz.

jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagyon iszom pezsgőt, általában szilveszterkor, esetleg valami kerek szülinapon bontottunk korábban, de főleg nem, amióta kóstoltam Charles Heidsieck száraz pezsgőt, mert az azért nagyon más minőség (és ár). :D
jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Kölyök és Tini pezsgőt. Édes. :)

Nem iszom alkoholt.

36/N.

jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Gyerek
jan. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!