Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sör is újra rossz ízű lesz,...

A sör is újra rossz ízű lesz, ha sokáig nem iszol?

Figyelt kérdés
Dohányzást amikor abbahagytam, akkor pár évre rá rágyújtottam, és olyan íze volt, mint életem első cigijének. Semmi élvezetes, semmi ismert íze a konkrét márka konkrét fajtájának. Vajon jó sörökre igaz ez? Aki alkoholistaként hosszú-hosszú absztinencia után kóstolt jobbféle sört, lehet érezni a rá jellemző ízjegyeket, vagy az ilyesmi a gyakorló alkoholisták kiváltsága? Van különbség a gyakran alkoholizáló életszakaszodban és a messze hátrahagyás után érzett ízekben? Melyik sör volt az és mik voltak a fő különbségek?
jan. 4. 12:58
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Keserű, savanyú sz...r az összes létező pia. Mi finom van bennűk???
jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sörözés nem cigarettázás.Megmarad ugyanolyan finomnak bármilyen régen nem ittál.
jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Sörrel is megvan ugyanaz a tapasztalatom, amit a cigiről írsz. Több hónap nem ivás után az első söröm olyan volt, mint amikor gyerekként belekóstoltam, és szokatlanul keserű, idegen íze volt. Persze sokkal hamarabb (pár doboz után) megszokod, mint gyerekként.
jan. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!