Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » PET palackos 2 literes bor...

PET palackos 2 literes bor nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Ahogy látom továbbra is ez maradt messze a legolcsóbb alkohol fajta. Szabad/érdemes ezt inni sör, vodka stb helyett?

jan. 4. 19:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, dehogy.
jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát én egyszer ittam műanyag flakonos bort, de 1 deci után fél órán belül megfájdult tőle a fejem. Mááá azon kívül, hog amúgy ihatatlanul fos volt a íze is. Valószínűtlen, hogy valaha is látott volna gyümölcsöt.

Szerintem emberi fogyasztásra alkalmatlan. Állatoknak meg növényeknek meg ne adj alkoholt.

jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
aki ezt issza az kényszerből teszi, mert kvázi méreg.
jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
látott gyümölcsöt, konkrétan tájmegjelölést is kaphatnak mert teljesen hazai alapanyagból készülnek és igazi bornak számít, ennek ellenére ugyanúgy ez számít a "legrosszabbnak", igen. a kommersz szeszesitalok egy fokkal jobb kategória ehhez képest, de az árban is feljebb van
jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
viszont van egy jelenség a flakonosnál, ha valaki napi szinten iszik belőle sokat, nem tűnik annyira rossznak, aztán ha kihagy 1-2 napot, következőleg ugyanaz a mennyiség tényleg csúnya fejfájós másnapot csinál
jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Igyad igyad!
jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Egy jó páran azért felnőttek ezen.😂

De persze egészségtelen tablettás szar.

jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor pont ugyanazt a bort töltik a műanyag palackba mint az üvegesbe. Csak még egy vásárlói réteget igyekeznek így lefedni, vagy csak egyszerűen nem tudják az egész készletüket üvegesként eladni. Persze az üveges változat is nyilván nem a minőség tetejét képezi. Azért a jobb vagy igényesebb borokat jellemzően nem palackozzák műanyagba.
jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát én még a csapvizet sem töltöm műanyagba:D
jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Mint alkohol mindenhogy egészségtelen.Egyébként igen,ez a legolcsóbb.
jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!