Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3cent absinthe nagyon megüt?

3cent absinthe nagyon megüt?

Figyelt kérdés
Pénteken azt szeretnék inni. Olvastam már róla h elég ütős pia ezért is csak 3centet vennél nehogy komolyabb bajlegyen...
2009. jan. 4. 00:09
1 2
 11/17 Phoney ***** válasza:

Hát pedig ne akarj azt inni, mert ebben az országban zöldre (kékre, stb) festett vodkát kapsz a halom pénzedért, ha bárhol abszintot kérsz.


(Ha 1-2 ritka helyen mást kapsz, az sem abszint.)


:)

2010. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
mennyibe kerül fél liter olyan?
2010. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

3600 ért is lehet venni

de ku*vára be lehet tőle rugni, akárki akármit mond. a haverral megittunk 0,5l-t éhgyomorra és teljesen kiesett az újév. de az biztos hogy állni nem birtunk már a lábunkon mert másnap is alig birtam lábra állni...

de van egy jó dolog is nem vagy tőle másnapos mert én még akkor is részeg voltam. ízre bejött de amikor 2 napig bugyan azt az ízt éreztem nagyon megutáltam

2011. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Phoney ***** válasza:
3600-ért nem abszintot lehet venni, hanem szájvizet.
2011. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

pedig igen csak erős volt járni nem bírtam tőle és ténylegesen negró szerű volt az íze...

de nem azt mondom hogy tényleg igazi volt de utánzatnak nagyon is megfelelt.ja meg igazit nem is nagyon innék mert nincs kedvem haluzni...!

2011. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Phoney ***** válasza:

Be lehet tőle rúgni, csak az abszinthoz nincs köze. Nem felel meg utánzatnak, mivel ennél még az ouzo is jobban hasonlít az abszintra.


A halu baromság, olvass vissza. És mivel az igazi abszint legtöbbször minőségi, ezért kevésbé ártalmas, mint ezek az aromából csinált szemetek.

2011. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
57%
Abszintot nem éri meg 3 centet inni én 8 felest ittam meg a múltkor az sok 3 feles az ami belefér szerintem ha jól akarsz szórakozni utána nagyon megüt.
2013. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!