Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az a rövid, ami sörbe...

Melyik az a rövid, ami sörbe keverve finom/iható?

Figyelt kérdés

Tudom, tirpák dolog, de nem szeretnék vagyonokat otthagyni egy buliban/koncerten.

Rumot már csempésztem be. De nekem az túl édes pár kör után. Esetleg tequila? Whisky? Tequilás sör van ugye. Az jó lehet. Próbállta már valaki? Na de a whisky?? Vagy van valami más, jobb ötlet?


A negatív kommentelők tartsák magukban a mondani valójukat!

Tudom hogy proli dolog, de így is 1250-ért vesszük ott a vizezett sört, ami a boltban 400. A szociális szorongásom oldásához kell valami töményebb amit elkortyolgathatok és nem a mosdó fülkéjében hajtom fel.



jan. 25. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Inkább az alkoholizmusodat kellene kezeltetni
jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
A vodka mindennel jó, mert nincs íze.
jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Igen. Mert havi egy ilyen alkalom már alkoholizmus. Idióta!


#2

Azt próbálltam. Sajnos nem ízlik.

jan. 25. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sörhöz nekem a gyomorkeserű italok ugranak be
jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Becherovka.Az ad neki valami enyhe fahéjas,érdekes ízt.De fél liter sörbe maximum fél decit teszek.Ha ilyent iszok.Különben túl tömény az íz.

A whisky is megteszi.Egy korsóba abból is csak 5 cent maximum.Úgy egész jó azzal is.

jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem jó belekeverni semmit, de ha akarod, bármi
jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tubival, de akkor nem spórolsz
jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rum az igazi.
jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha van az adott helyen repohár, akkor könnyebben is meg lehet oldani. Veszel egy sört, megiszod, kimész vele a mosdóba, és beletöltöd azt a töményet, amit becsempésztél. Vagy ha eleve van repoharad, akkor már azzal érkezel, és nem is kell vegyél semmit.


A sör röviddel keverve nem lesz finom sehogy, jégerrel esetleg érdekes, egyesek szeretik. Valószínűleg jobban jársz, ha üdítőt veszel, és azt töményezed, ha a repoharas módszer nem opció.

jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rumos kóla.
jan. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!