Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szalon pécsi sör vélemények?...

Szalon pécsi sör vélemények? Kinek hogy ízlik?

Figyelt kérdés

Üveges Drehert szeretem a legjoban, italcentrumban 330-ért veszem 0,5 literjét.


Illetve, ha nem számítana a pénz egyáltalán, akkor csak a Grimbergen, Peroni, esetleg a csapolt Staropramen lenne amit bármikor innék, de néha tényleg csak a hatásáért, illetve a tömények kísérőjeként fogyasztom, így lesem az akciós újságokat, és megláttam, hogy a Szalon dobozos sör 240 ft a Pennyben, és felcsillant a szemem, hogy én ennyiért már vagy 10 éve nem vettem sört.


Összetevőit analizálva arra a döntésre jutottam, hogy rossz nem lehet, és hogy sok nem sörbe illő anyagot kivettek belőle az évek alatt (szulfit, kukoricadara) így nyugodt szívvel vettem 7 dobozzal.


Na ma, ha bár ittas állapotban, lehűtve inni kezdtem, arra a döntésre jutottam az első korty alapján, hogy ez egy híg fos.


Kinek hogy ízlett?


febr. 2. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az azon az áron...Jobbat nem nagyon lehet kapni annyi pénzért.
febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1# Ja igen, de akkor is kb egy árban van a Dreherrel…


Így viszont, ilyen akciósan tényleg nem bánom, de akkor is jobbra számítottam, mert ennyi pénzért már jobbakat lehet venni. (Nem az akciós árra mondom!)

febr. 2. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Az olcsó sörök olyanok, mintha kimosták volna a hordót, és azt kapnád.
febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2


De amúgy szerintem nem rosszabb a Drehernél..

febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Staroprameneket, Drehert, Peronit szoktam inni, néha kipróbálok a sok jó között 1-2 szart, amikor tudom hogy amúgy is az ittasság a lényeg, akkor viszont már iható elég sörnek nevezett csúfság.
febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szalont csak ha nincs más.Nyilván Pécs környékén sokan szeretik.
febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer kóstoltam, és szerintem nagyon finom! A kissé spicces állapot miatt én mondjuk az erősebb söröket favorizálom, min. 5%, de persze ez is szubjektív, és az íze is, de nekem például nagyon ízlett, csak ajánlani tudom!

Pécs környéki sörök - a Pécsi Sör valami borzalom, eléggé fanyar íze van, a Szalon viszont nagyon jó.


Amúgy a Dreher, a Peroni, és a Grimbergen nekem is ott vannak a kedvenceim között. :)

febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# Hát az fasza.

Számomra van benne valami kellemetlen fejfájdító utóíz.

febr. 10. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Dreher.
febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Peroninál még a Szalon is inkább... amúgy meg Steam Brew :)
febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!