Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért isznak ennyire hatalmas...

Miért isznak ennyire hatalmas mennyiségű olcsó és minőségtelen sört az emberek?

Figyelt kérdés
Kőbányaik, Sopronik és társaik, hektószámra.

márc. 17. 16:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Minőségtelen????? Ilyen szó nincs. Amit keresel, az a nem jó vagy rossz minőségű. Amúgy meg két oka van: erre van keretük es/vagy ezt szeretik
márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
A soproni nem annyira rossz, mert szomjasak és mert nem engedhetik meg maguknak a drágábbat.
márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A Soproni nálunk lehet nem rossz, de a vas íz és a benne lévő rengeteg cukor másról árulkodik.

Sört inni meg nem kötelező.


Mindemellett a minőségtelen szó létezik, akár tetszik, akár nem.

márc. 17. 16:54
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"Sört inni meg nem kötelező."


De nem is tiltott. Téged miért zavar?

márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván én is DAB-ot innék ha nem lenne 650Ft, de annyi.

Én meg nem keresek sokat sajnos.

márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Mert azon szocializálódtak, és azok a hagyományos magyar sörök.

Semmi rendkívüli, különös nincs abban, sőt több alkalommal is felfigyeltem arra, hogy az ide tévedő német turisták is a Borsodit itták, nem pedig valamelyik német sört, mint otthon.

A rendszeres alkoholfogyasztóknak nemzetiségtől függetlenül nem feltétlenül a minőségi igénye az erősebb, inkább a mennyiség a mérce, X összegért többet kapnak az olcsóbbik fajtából.

Alkalmanként én megveszem a minőségi sört, de azért, ha összejövetel van, én sem a 800 forintos sörökkel pakolom tele a hűtőt, és máshol is azt tapasztaltam, hogy a kommersz sörökért nem szokás morogni, az teljesen megszokott.

márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
mert szeretnek sörözni, de nem akarnak sokat fizetni érte
márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szigorúbb definícióval nézve ezek az indusztriális löttyök sem ízben, sem tartalomban nem hasonlítanak a sörhöz.
márc. 17. 17:13
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Ezt ők nem tudják, mivel nem ittak még igazi sört
márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen söröket iszol kèrdező?
márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!