Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fényt szeretnék csinálni...

Fényt szeretnék csinálni (vodka szódászifonból + szörp), de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gond az, hogy sehol nem találok szódásszifont, meg azt se tudom ha esetleg találnék, honnan tudom hogy működik-e. Újonnan 20-30.000, nekem 1 alkalomra kéne, hétfőre, addig meg jó eséllyel ide se érne. Egyáltalán kaphatóak még ilyen szifonok? Vagy patron hozzá? Már a környék összes szódagyártóját és régiségboltját végighívtam, de semmi. Jófogáson esetleg, de a legközelebbi 100kmre van, aztán vagy jó, vagy nem, vagy kapok patront, vagy nem. Mit tanácsoltok, milyet keressek?
márc. 26. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ügyesen, ügyesen
márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bubis vízzel készített szörpöt öntsd fel vodkával, ugyanott vagy!
márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nekem "locsoláshoz" kéne hétfőre, így meg jól is nézni ki szódásból, olyan, mintha tényleg locsolnék, csak nem a csajt, hanem őt is meg magamat :)
márc. 26. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Jófogáson biztosan van.Vagy veszel a sarki boltban egy műanyag szódásszifont.

Kinyomod ami benne van utána letekerhető a teteje.

Felöntöd a bekevert cuccot .Felrázva kijön az ásványvíz is.

Vagy vegyél bele fröccsvizet.

márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Csak egy gond van..Tudtommal a fény az úgy készül,hogy víz helyett vodkát töltenek a szódásszifonba.S a szén dioxidot egyenesen magába a vodkába eresztik bele..Tehát a végeredmény szénsavas vodka lesz.Tessék:

[link]

márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!