Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Öklendezés a felestől?

Öklendezés a felestől?

Figyelt kérdés
Ritkán iszok alkoholt, akkor viszont általában vodkát vagy pálinkàt. Mostanában ha felesként iszom akkor viszont ilyen fojtó érzés van a torkomban. Tegnap pedig utána kb fél órával rámjött az öklendezés, pedig nem ittam sokat, nem voltam részeg, hányingerem abszolút nem volt, semmi rosszullét csak öklendeztem, végül nem jött ki. Lehet ez amiatt, hogy annyira nem szeretem az ízét?
ápr. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted az ízét, minek iszod?


33 éves vagyok, semmilyen alkoholt nem iszok meg, csak és kizárólag sört. Nagyon egyszerű oka van: semmilyen más alkoholt nem bírok. Sem fizikailag, sem íz szempontjából.


Próbáltam a pálinkát is, marta a torkom, ízre sem tetszett, majdnem visszajött, így kipróbáltam és ennyi, többször nem kellett.


Ne igyál olyat, amit nem szeretsz, ilyen egyszerű.

ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
punci
ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mégis iszol esetleg egyél rá pár falatot de kísérőt mindenképp igyál.
ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Ezért szoktak kísérőt inni és nem nagyon alja piát. Ha ritkán iszol, akkor már 2-3 feles is megárthat. (Ez a nem vagyok/voltam részeg duma meg a részegek dumája.)
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!