Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért öklendezem a hús szagját...

Miért öklendezem a hús szagjától? Kiskorom óta ez van pl disznóvágáskor látni se akarom plusz étvágyam sincs folyton öklendezem. Utoljára 3-4 évesen ettem húst és volt olyan alkalom hogy ha ettem is húst hánytam is ki.

Figyelt kérdés

jan. 20. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne nézz rá,ne menj a közelébe,maradj vega továbbra is.
jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert tápos vagy.
jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
pszichológus azonnal
jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Talán nem volt megfelelően fűszerezve. A hagyma és fokhagyma elnyomja a nyers hús esetleg undort kiváltó szagát. Nyilván egyszerűen pszichés oka van, benned a disznóölés "szörnyűsége" összekapcsolódott a hús szagával.
jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Mi tudjuk, hogy te miért vagy zizi?? Ez a te saját kihívásod, jöjjél rá magad, hogy mitől van ez, próbálgasd.

Egyikünk sem táv pszichológus.

Aki meg ötleteket ír neked, de az számodra nem tetszik, azt meg jól lepontozod.

jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nem bírod a húst így nem is eszel. Mi ezzel a probléma? Ettől nem vagy egyedi.
jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Felteheöen valamelyik húsemésztö enzim nem müködik vagy hiányzik nálad, ez eöméletileg nem probléma, ha nem esik jól/nem birod megenni, akkor egyszerüen kihagyod az életedböl.
jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl csak megfogni meg elkészíteni utálom, ezért nem id teszem, így hétköznap vega vagyok, húst csak akkor eszem, ha más teszi elém…

Felvágottakat meg ilyen szarokat meg nem eszem.

jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb ne nyersen, hanem sütve melegen edd a húst.. :)
jan. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a disznóvágás hangulatátóp öklendezem… a sok részeges balfax, a kötelező pálinka, meg a belek szaga…az utóbbi 5évben halaszthatattlan dolgom is volt minden disznóvágáskor amire meghívtak :D
jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!