Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek a kocsmákban...

Szerintetek a kocsmákban vizezik a tömény italokat?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

NEM.

Ha megtennék, igen hamar becsuknák a kocsmát és emmelett rengeteg büntetést is kellene fizetni.

Egyébként ilyen helyeken rendszeresen van ellenörzés, próbávásárlás, nem lehetne elkerülni a lebukást

ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Vizezni talán nem vizezik..De azt el tudom képzelni,hogy valaki kér mondjuk egy bizonyos márkájú vodkát;aztán helyette titkon valami olcsóbbat adnak neki a nevesebb áráért.
ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem
ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Én így ismerettségi körből, szakmabeliektől tájékozódva tudok mesélni:

Nem vizeznek. Ezt sehol nem erősítették meg, pedig tényleg a.legegyértelműbb félelme mindenkinek. Azt nem tom megmondani, hogy ellenőrzésekkor vesznek-e mintát, és hogy bevizsgálják-e bármennyire is. Inkább ilyen nav-os témákról voktak veszélgetések, de arra se emlékszem már.


Azt viszont sajnos meg tudom erősíteni, hogy a drága üvegbe simán beleöntik az óccó piát. Valami kakas hely rémlik. Kakas bisztro deákon 😃 igen, ott mesélte pultos ismerős, hogy hát volt ilyen kérés, hogy fel kellett tölteni a kirakatban levő palackolat, nem olyan piával. Hát még régi dolog ez, diákként pultozott ott akkoriban. Volt más is, de nem rémlenek a nevek.

ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11%
Ti hol éltek??? Régen is Ma is vizezik vagy trükkösködnek a piával....
ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keverik a drágát az olcsó piával, úgy nehezebb észre venni.
ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gxm válasza:
Nem! A szomszéd vizezi, ha áttmédsz hozzá.sajnálja Töled
ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: Olyan helyen ahol rendszeresen ellenőriznek és komoly bünti van, egyszerűen nem éri meg a kockázatot. A törzshelyemet azért zárták be egy hónapra, mert kapott a tulaj egy üveg piát ajándékba, betette a hűtőpultba aztán megfeledkezett róla. Megtalálták, egy hónap bünti! Nemhogy vizezésért!
ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a 2000-es években dolgoztam pultkosként egy nevesebb kocsmában és sok piát vizeztünk. Ráadásul az olcsó piára kicseréltük a drágábbat.

Egyik leghíresebb észak-balatoni étteremben is vizeztük a bort.

Másik kocsmában pedig a vodkanarancs és társaiba került kevesebb vodka, ki volt kenve valami viasszal a mérőpohár alja. Az ellenőröket 34 km-ről már ki lehetett szúrni, illetve a tulaj mindig kapott fülest hogy melyik este fognak jönni.

ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!