Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyennek kelleme lennie egy...

Milyennek kelleme lennie egy borfesztiválnak?

Figyelt kérdés
Szegeden voltam, és annyit tapasztaltam csak, hogy az áruházláncokban is kapható borokat lehet inni pohárban, vagy megvenni üvegenként. Semmi különlegesebb nem volt.
máj. 21. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor lehet rossz standon voltál mert sok kis pincészet is volt nagyon jó borokkal ami kereskedelemben nem elérhető.
máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
xdd
máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam, ott a pincészetek kinyitottak, ott a helyszínen lehetett kóstolni, vásárolni.

Előtted a hordóból.

Biztos lehet többet boltokban is kapni,valahol árulniuk kell.

máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. Az teljesen más dolog. Amikor sok éven át turistáskodtam, bortermő vidéken néha lehetetlen volt józanul maradni, mert annyira invitáltak. aztán egy rendelet ezt teljesen száműzte.


Azon nem állok le vitázni, hogy volt-e különlegesség, vagy sem. De hogy csak kóválygok bután egy pohárral a kezemben, az nekem nem fesztivál. A sok-sok asztalnál szinte nem üldögélt, beszélgetett senki. A kevés számú kajás a stríítfúd alját hozta.

máj. 21. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Pedig az a borfesztivál. Kóvályogsz, beszelgetsz és egy-egy szimpi helyen kóstolsz egy kis bort
máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jelenti a borfesztivál feelinget szóval nem ertem…

Te mit várnàl el pluszban?

máj. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem így van. A valóban széles körben hozzáférhető borokat kiállító pincészeteken kívül vannak bőven olyanok, amiket nem szerzel be egykönnyen.


Az asztalok kapcsán nem tudom, miről beszélsz, én 4x voltam kint (pünkösdi hétvége napjai és a mai nap késő délután - kora este) és kis túlzással úgy kellett verekedni a helyért, még a tér külső részein is. Mikor voltál? Az talán annyira nem meglepő, ha egy kedd kora délután, amikor a célközönség döntő többsége munkában vagy iskolában van, nagyobb a pangás.

máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vasárnap koradélután és hétfőn.
máj. 25. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj ki most vagy holnap este, egész más lesz a véleményed.
máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
229 kilométerre vagyok. Elfogadom, amit írsz. Csak másnak gondoltam.
máj. 25. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!