Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki alkoholista mennyit iszik...

Aki alkoholista mennyit iszik egy nap ?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy annyit amennyihez hozzájut,de én már évek óta napi kb 10 sör meg 2 liter bor és nem vagyok totál. Mondják is sokan hogy hogyan bírom. Viszont ha nem iszok akkor nem vagyok boldog. Aki alkesz mennyit iszik egy nap ? Töményet sose iszok.
máj. 22. 11:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő...Te például napi kb. 10 sört meg 2 liter bort.Más alkoholista meg annyit amennyi neki kell.
máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Napi 10 sör és liter bor naponta?! Te mennyit jársz hugyozni????
máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez vastagon alkoholista életmód.

Nyilván aki iszik rövidet kevesebb sört vagy bort iszik.

Persze hogy bírod,évek alatt hozzászokott a szervezeted.

máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Apám "csak" napi két liter bort ivott.
máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

" én már évek óta napi kb 10 sör meg 2 liter bor "


ENnek a negyede is bőven alkesz kategória.

máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%
Ugye jelentette mindenki a kérdést?
máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Drágám, aki alkoholista (vagy valamilyen függő), az valamilyen lelki fájdalmát igyekszik eltompítani. Érdemes lenne valamilyen traumafeldolgozó módszert megtanulnod, ilyen terápiába elmenned, és akkor nem, vagy kevesebb is elég lenne. Nem tehetsz róla, valszeg voltak valami rossz élményeid gyerekként, amik megviseltek. A gyermeki agy sok esetben nem képes ezeken túl lenni, és ezek rágják az ember lelkét felnőtt korában is.

Nekem is vannak ilyenek, én egy EMDR és egy kognitív terápiával javulgatok. Az Anonim alkoholisták csoport is sokaknak segít. Próbálj meg valami ilyet a kedvemért! Könnyebb lesz az életed!

máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Napi egy sör minden nap. Hidegebben napokon előfordul, hogy nem kívánom, ilyenkor valami más üdítőt iszok. Valaki szerint ez már alkoholizmus, én azt mondom nem akarja tudni szerintem milyen az.
máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Aki alkoholista, annak napi egy sör is elég, ha remeg érte és nélküle nem tud meglenni.


Én is alkoholista vagyok, pedig csak napi 1-2 pohár bort iszom. De ha nem iszom, akkor már zavar, hogy nem ihattam. DE sohasem iszom magam le, nem vagyok becsípve, mégis alkoholista vagyok. Függő.

máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 L.. István ***** válasza:
74%
Már az sincs tisztázva, hogy ki számít alkoholistának. Itt némelyek szemében ha minden nap elmész egy kocsma előtt már az vagy. Én van, hogy 3 hétig minden nap iszok és nem keveset, 2 hétig meg semmit. Nem tartom magam annak és nem érdekel, ha más igen. Ha tényleg annyit iszol amennyit írtál kezdj el tolni valami máriatövis-kivonatot.
máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!