Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 éves vagyok és még soha...

16 éves vagyok és még soha nem ittam semmi alkoholt. Viszont mos tmár ha esetleg buliba vagy valahol inszunk a társasággal akkor gáz hogy egy kortyot se. Mit csináljak hogy egy pohártól ne baxszak be ha iszok?

Figyelt kérdés
még egy pohár sört se....
2010. nov. 12. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
lassan idd a pohár szeszt és közben sokat egyél. Éhgyomorra ne igyál semmilyen szeszt, attól pláne fejre állnál.
2010. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha megtanulsz helyesen írni, akkor már komoly lépést tettél az ügy érdekében. Egyél előtte, közben pogácsát, felváltva igyál alkoholt és üdítőt. Igaz, így sűrűn mész az illemhelyre, de legalább józanabb maradsz.
2010. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
41%

Én 21 vagyok F. és még sosem ittam semmiféle alkoholt pedig én is jártam/járok szórakozni meg ide-oda. De kit érdekel. Én büszke vagyok rá, hogy nem kell az, hogy bele oldódjak a társaságba vagy a party-ba. Nagy hülyeség. Amúgy sem olcsó dolog. Inkább járok Bmw-vel amiben mindig van benzin, mint minden héten egyszer leiszom magam és mulatok hazafele a BUSZON... Nevetséges. Amúgy meg! Inni úgy is fogsz majd érett felnőtt korodban. Minek elkezdeni ezt olyan korán? ejnye ejyne csak azért, hogy elfogadjanak meg gáz meg ilyenek. Nagy ügy így leszel különb NÁLUK!


Ha mindenáron szeretnél inni akkor csak lassan mértékkel és TELI gyomorra! Esetleg igyál utána tejet vagy valamit:D Bár az ritkán megoldható.

2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy bebasznál egy pohártól..mivel még nem ittál alkoholt így még nem igen tudni mennyire bírod. A sört mondjuk én se szeretem hiába issza mindenki a baráti körömből :D Én maradok a citromosnál XD De őket nem érdekli, nem azért barátkozunk mert tudunk együtt inni..Pl szinte mindegyikük cigizik (bár nem doboz/nap szerencsére), én meg nem. :)

1 felest esetleg megihatsz olyanból ami nem túl ütős.

2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

szia, szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nem iszol, szerintem ne is kezd el, legalább nem állsz be a sok birka mögé a sorba. tudod én 14 éves koromból elkezdtem bulizni és ment az ivászat, egyre jobban belecsúsztam, jöttek a berúgások, volt, hogy nem is emlékeztem rá, hogy mentem haza, sokszor kiraboltak amikor elaludtam az éjszakain, úgy ébredtem fel, hogy minden cuccomat ellopták. Nekem csak a baj volt belőle, ráadásul 25 éves koromra ott tartottam (az 11 év bulizás és ivászat), hogy már nem volt elég a hétvégi beb.aszás, kellett hétköznap is valami, jöttem haza melóból és vettem pár sört és itthon ittam. Most 29 vagyok és egyik nap elhatároztam, hogy soha többet pia, ennek lassan 1 éve és tök jól érzem magam, a barátok is megértik. Nem akartam alkesz lenni és ha körülnézek, nagyon sok huszonéves az, csak ez nem téma, akik tizenéves korukban ugyanígy kezdték mint én.

Bele se merek gondolni, hányszor járattam le magam részegen, mennyi hülyeséget csináltam.

2010. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
vegyél példát a straight edgekről :) legjobb arcok
2010. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nyugi, 1 pohár sörtől/bortól kevesen állnak be nagyon, pláne, ha előtte túlvannak pl. 1 kiadós vacsorán. Kezdetnek ne is igyál többet. Én régen sokat ittam, mert bírom a piát, de mára már undorom lett. Azt meg lesz@rom, ha a haverok cinkelnek emiatt. Ha lesz jogsid, és nem szeretsz inni, legyél te sofőr ;)
2010. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha mindenáron inni akarsz, akkor előtte egyél és csak egy fajtát igyál. Lehetőleg kerüld a szénsavas italokat és a töményet!
2010. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
9%

Azért arra kíváncsi lennék, hogy mégis mennyire kellene valakinek alkoholistának lennie, hogy 21 év "nem-ivással" összespórolja egy BMW árát... :)

Nem hiszem hogy ez az egyén érdeme, sokkal inkább apué!

2010. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Phoney ***** válasza:
Semmit, 1 pohártól nem állsz be. Ha 1-2 óra alatt iszod meg, akkor meg végképp nem.
2010. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!