Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak az ára miatt népszerűbb...

Csak az ára miatt népszerűbb a fröccs a rövid italoknál? Miért kell mindent higítani? Aki 3 centtől beájul az igyon kávét!

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom,hogy az alkeszok,miért isszák fröccsként(biztos,hogy tovább tartson :) ). De a jobb minőségű borokat azért szokták a nagy borimádók fröccsként inni,mert pont,hogy a szóda nem tompítja a bor ízét,hanem még jobban kihozza annak zamatát! Felszolgáló vagyok,és ezt így tanultuk.


25/N

2010. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szódában lévő "szénsav" meggyorsítja az alkohol felszívódását.Ezért rövidebb idő alatt "hat" Ezért isszák inkább az alkeszok. Meg ugyanezért árt meg hamarabb a pezsgő is,mint a bor.
2010. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
84%

Van aki italként tekint az italokra, és nem kábítószerként.


Ha be akarsz illeszkedni a társadalomba, akkor ezt is meg kell értened. Sok sikert hozzá.


Amúgy sok bort azért isznak fröccsként, mert magában ihatatlanul sz*r. Van ilyen bor, gondolom egyetértesz.

2010. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59

Ma a fene bajod van?

2010. nov. 20. 20:02
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%

Semmi, én úgy vettem le a kérdésből (meg más kérdéseidből is), hogy aki csak az íze miatt iszik alkoholos italt, az szerinted fölöslegesen iszik ilyesmit.


A másik lehetőség, hogy szerinted minden ital PONTOSAN azon az alkoholfokon tökéletes, ahogyan palackozták, pedig sokan megmondták már, hogy nem mindenkinek úgy ízlik:)

2010. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
ácsi....a fröccs nem csak az alkeszok piája. egy jó fröccshöz igenis jó bor kell, amit nem szabad agyonhigítani. ez egy nagyszerű ital pl táncoláskor vagy akár diszkóban is, ugyanis hatása az van, de nem lesz az ember seggrészeg tőle (vagy nagyon sokat kell hozzá inni). kitűnő alternatíva pl a sör ellenében (mindkettőt szeretem, de nem az ihatatlan sz*rokat). mellesleg a benne lévő szóda remekül pótolja a tánc közbeni folyadékveszteséget is.
2010. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jólvan ne haragudjatok, ilyen a stílusom, másrészt haragszom a világra, hogy nem dolgozhatok,(tankötelezettség) illetve az oszt. társaim vedelhetnek, én nem, ezért imádok provokálódni, kukacoskodni.
2010. nov. 20. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt iszom, amihez kedvem van. mindig van itthon mindenféle pia (tényleg minden, egy bárszekrény tele). És mindig mértékkel!
2010. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyfater házipáleszéből meginnál 3 centet ember... :D
2010. nov. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!