Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz ez? (Kérdésed túl rövid,...

Igaz ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha egy üveg sört szívószállal, vagy tányérba kiöntve kanállal fogyasztjuk el akkor tényleg olyan hatása van mintha pár liter bort benyeltél volna?
2011. szept. 4. 01:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
még nem próbáltam, de ez jól hangzik^^ egyszer egyik b.nőm (aki eleve könnyen berúg) itta szívószállal és többiek gyorsan leállították.. szal akkor gondolom nem a sört sajnálták tőle..: DD
2011. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fenéket! Csak gondolj bele a szituba... Miért lenne más, ha simán iszod, mint kanalazod? Elmebeteg volt, aki ezt a szívószálas, meg tányéros dolgot mondta. :)
2011. szept. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hát nem tom, sztem van benne vmi.. mind1 majd kipróbálom és leírom mi volt^^
2011. szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a tányérról kanalazós dologról még nem hallottam de a szívószálas dolgot bebizonyították a mythbustersbe ha jól emlékszem
2011. szept. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ha szívod akkor az alkoholgőz az orrod nyálkahártyáján keresztül sokkal gyorsabban felszívódik.Ugyanez a helyzetha szénsavasat iszol (pl pezsgő) a széndioxid segítségével alkoholgőz azonnal a nyálkahárnyárda jut az orrodban
2011. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mindenféle alkoholos italt-így a sört is- szívószállal iszom. Épp a múlt héten voltam kerti partin,lazán megittam 5 doboz sört(szívószállal),és csak jól éreztem magam tőle. Nem cáfolnám meg azt az állítást,hogy jobban a fejedbe száll,ha szívószállal fogyasztod,de azért az barokkos túlzás,hogy olyan hatása van

"mintha pár liter bort benyeltél volna".

2011. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

07:30

Azért mindenki másképp reagál az alkoholra, ezt ne felejtsd!

Én már egy doboz sörtől eléggé jól érzem magam és szédelgek. :D

Szívószállal még nem ittam, de én is hallottam ilyeneket.

2011. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,az oké,hogy mindenki másképp reagál,de maga a szívószál nem fokozza azért annyira a hatást,mint ahogyan azt a kérdező említette.
2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

De tényleg mindenki másképp reagál az alkoholra...


Van egy haverom már egy pohár bortól be van csípve:)


De mindegy egy szónak is száz a vége mindenkinek ment a zöld kéz!

2011. szept. 4. 13:10
 10/11 anonim válasza:
Ha feles poharakból iszod, akkor is jobban beüt. Meg be kell ereszteni nyelv alá. A szívószálban van valami. A tányérosról még nem hallottam.
2011. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!