Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csinálnátok egy kiütött...

Mit csinálnátok egy kiütött emberrel?

Figyelt kérdés

Hogy ha házi buli van, és van pár ember aki nagyon kiütötte magát körülbelül ilyen detox szinten vannak, akkor mit csináljunk velük hogy ha nem akarjuk detoxba küldeni őket de nem is akarunk nagyon foglalkozni velük?

Gondolok most arra, hogy hova dobjuk milyen pózba állítsuk be hogy ne fulladjon meg a saját hányásába meg ilyenek?


2010. nov. 24. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Stabil oldalfekvés. Bár sztem még az is lehet necces.
2010. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én meghánytatnám őket egyszer ha nagyon sokat akkor kétszer.Undi de beválik.
2010. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de épp az lenne a baj :S hogy elbasszák a bulit úgy kéne hogy ne kelljen foglalkozni velük :D
2010. nov. 24. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Stabil oldalfektetés akkor! Legalább gyakorlod ezt az alapvető elsősegély műveletet:P Így a delikvens sem fullad bele a saját hányásába.
2010. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg járhatnátok normális társasággal is szórakozni :) Ha szórakozóhelyen vagytok, ott akik nem hozzátok tartoznak, azokkal úgyse kell foglalkozni, és sok színvonalas hely van ilyen célokra. Ha házibuli, akkor meg az ilyeneket nem kell meghívni többet, ennyi... Persze ha hánytatni akarod őket langyos vízzel, és aggódni hogy ki fullad bele a saját hányásába, folytasd ezt... Mert az tény, hogy én is szeretek bulizni, piálni, kissé másnapos lenni, de még soha nem estem össze/hánytam összevissza mindent, és magamat, meg hasonlók... Meg kell tanulni a minőségi bulizást, már akinek igénye.
2010. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. nov. 24. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Dugjátok meg őket
2010. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Phoney ***** válasza:
84%

Szerintem.... fogalkozzatok velük!

http://www.youtube.com/watch?v=MSRAy1ISE28

2010. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Válaszolok, de azért nagyon gonosz ez a kérdés. Mert ugye minek hívod el házibuliba, ha még annyira sem tartod, hogyha szarul van gondoskodj róla? Én ezt nem értem. Az én társaságomban ez hozzátartozik egy bulihoz, ha valaki kikészül, akkor gondoskodunk róla. Bármelyikünk kerülhet olyan helyzetbe, h elveti a sulykot, és nekem se esne jól, ha berúgdosnának a sarokba, és szarnának rám. :S

A stabil oldalfekvés tényleg jó, meg a hánytatás is, de igazából meg lehet előzni a kidőlést.

Oda kell figyelni, hogy mindenki egyen valamit, ne üres gyomorra igyon. Legyen az asztalon sima innivaló is, alkoholmentes, és rávenni mindenkit, hogy igyon rendes italt is, ezzel nem csak a kidőlést lehet megelőzni, hanem a másnaposságot is, ha körübelül annyi vizet fogyaszt az illető, mint piát!

Ha valaki mégis kikészül, akkor tényleg meg kell hánytatni, van aki ettől egészen kijózanodik, van aki kidől, na akkor lehet lefektetni szépen. Ha nem dől ki legyen otthon kávé, és igyon meg egy lityó vizet is, ha tetszik, ha nem sec-pec rendbe jön...

Kb. ennyi

2010. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer a haverommal cukor nélküli kávét itattam meg. Valamit motyogott, de én nyomtam neki befelé. Kiderült, azt mondja, nem szereti a kávét. Ja és hideg zuhanyt engedtem a fejére, sipákolt, de beválik. Utána befektettem az ágyba és a többiekkel mentünk egy házibuliba. Ugyanis szilveszter volt, de ő az apjával előtte már bevágott egy üveg whiskyt. Óránként odatelefonáltam neki, de nem vette fel, aludt. Reggelre jól volt. Szóval azt tanácsolom, vidd be az összes delikvenst egy nagy szobába és fektesd őket az ágyra. Az a jó, ha egy ágyba mindet, legalább, ha reggel felkelnek, gondolkodnak, hogy ki kivel dugott :))) Csak aludniuk kell, semmi más. Detoxi semmiképp. Kirabolják őket a k... mentősök. És utána Téged fognak szidni, miért hívtad ki őket. Nem kívánom senkinek, én már voltam, úgyhogy tapasztalatból mondom. Szóval hagyni kell őket aludni. amúgy bárkivel előfordulhat, hogy kidől, úgyhogy nem kell annyira szidni az ilyen helyzetben lévő embereket.
2010. dec. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!