Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az hogy régen...

Miért van az hogy régen jobban bírtam a piát?

Figyelt kérdés

elég kevéstől betudok már rúgni. 3 éve heti 1-2 szer iszok.

17F


2010. nov. 28. 12:24
 1/6 Phoney ***** válasza:

Mármint heti 1-2x berúgsz 14 éves korod óta? Akkor gyanítható (akár) a csökkent májműködés és a sérült idegrendszer is.


Még élhetsz teljes életet, nincs nagy vész. Persze ez nem biztos.

2010. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mostanában nem iszol eleget. Gyakorolni kell, különben kijössz a formádból!
2010. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
Igyál endre, igyálmégegykicsit:P
2010. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tönkrevágtad a szervezeted a piával. Tudod, az alkohol káros a szervezetre, különösen a gyerekekre, akik még fejlődésben vannak, és különösen ilyen nagy mennyiségben. Heti kétszer berúgsz? Az már olyan, mintha alkoholista lennél.


Szerintem vagy hagyd ezt abba MOST, vagy iratkozz fel a májátültetésre várók listájára.

2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kijöttél a formából úgylátom.


velem is volt,mikor nem ittam 2 hétig,aztán visszarázódtem pár nap alatt :D


ma nem kéne berúgni,de az élet nem kívánságműsor. :P

2010. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, mennyire vagy fáradt. szerintem heti 1-2 belefér, ha nem 5 liter pálinkáról van szó. Mit szoktál inni főleg? A rövidet bontja le leglassabban a szervezet, úgyhogy abból nem mindegy, hogy rövid idő alatt mennyit iszol. A sör az kimegy hamar, azért jársz sűrűn WC-re tőle. De a detoxitól szerintem még messze vagy :))
2010. dec. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!