Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan alkohol, amely kis...

Van olyan alkohol, amely kis mennyiségben nem érezhető, hogy fogyasztottuk? (kipárolgás, stbre gondolok)

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs, alkohol az alkohol, mind1, hogy éppen milyen piában van.
2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Phoney ***** válasza:
A könnyebbekből meg lehet inni egy fél kortyot az íze miatt, de hamarabb érezni meg kívülről, mint hogy te megérezd a hatását...szóval ha a szesz miatt akarod inni, akkor esélytelen.
2010. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
forraltbor?:D lehet hogy hülyeség, mert nem nagyon értem akérdést
2010. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vodkát szoktak inni és utána gyümölcslevet vagy valami kísérőt. Állítólag akkor nem lehet érezni a leheleteden, hogy ittál. (mondjuk tényleg kis mennyiségben) De nem igazán értem a kérdést....
2010. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy szeretne inni, hogy ne érezzék meg. De erre semmi esély, hiszen az alkohol egy nagyon jól párolgó anyag, így mindig érezni. Max ha nem a büdösebbik fajtát iszod, kevésbé érezni. Mondjuk szilvapálinka helyett körtét. Vagy olyan alkoholmentes italt iszol utána, aminek markáns illata van. De akkor meg minek inni alkoholt? Csak azért, hogy hülyítsen?
2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Pl. metilalkohol?! Nem, mi csak etilt iszunk.


A szeszesitalok hatását egyetlen vegyület, az etilalkohol (etanol - [link] okozza. Ez egy vegyület, nem keverék, oldat vagy bármi olyan, amit tovább bonthatsz. Kémiai reakcióval igen, de akkor megváltoznak a tulajdonságai, már más vegyület lesz.

2010. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az Igazi vodkának nincsen szaga ;)
2010. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Attól függ, miért akarsz inni? Amúgy az alkohol minden cseppje méreg és lebontja az agysejteket, ha viszont a szondát szeretnéd "átverni" ne reménykedj! A vérvizsgálat kitudná úgyis mutatni, de döntse el mindenki: Iszik, vagy vezet?
2010. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
dinnyevodka :)
2010. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a sóborszeszt sem lehet érezni ha ittál, csak látszik rajtad. Fateromék a katonaságon ezt itták mert volt belőle tengernyi a laktanyában.
2010. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!