Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől rúgjak be nagyon gyorsan?

Mitől rúgjak be nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne rúgj be, az alkohol nem megoldás semmire.

Amúgy, valaki két pohár csokilikőrtől is kifekszik, ha nem bírja a szervezete...

2010. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok megoldani semmit most :) bááár..:) de most nem ez vezérel. Csokiból nekem több kéne azthiszem..
2010. dec. 26. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Akkor meg, igazi, fekete abszint, bár azt csak Svájcban fogsz kapni :D

Jéger, Unicum, pálinka, vodka, ha lehet nem teli gyomorra. Garantált siker :D :D

2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanalazz be egy üveg sört!
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
bemész a teszkóba, azt találsz vagy csomó 2 literes minőségi bort vagy 200 ftért.
2010. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Rum. ;)

vagy jó erős 50% körüli házi pálinka, ha van.

vagy pezsgő húzóra! tuti gyors hatás :D

vagy szívószállal erősebb fajta sör.


remélem valamelyik tetszik :D

2010. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
100%

ma 18:18:

igazi abszint nem létezik feketében (a pancsolt meg Svájcban tilos), és az abszintot egyébként sem töményen isszák, mert az pénzkidobás. (Drága, és ha valamiért sokat fizetsz, akkor nyilván érezni szeretnéd az ízét is...)


Kérdező: vegyél töményet, ha elég sokat iszol elég rövid idő alatt, úgyis kifekszel. Elsőnek mehet 2 deci, aztán 20 perc múlva úgy folytasd ahogy érzed. Ne legyen édes, mert akkor 20 perc alatt még nem derül ki, hol tartasz.


Mondjuk én sem értem miért jó ez, de jó szórakozást.

2010. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

palinka!!!!!

vagy szar tablettas bor huzora...de figyelj magadra es a kovetkezmenyekre!!!!!

2010. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ha 1-másfél napig nem eszek akkor úgy majdnem mindentől. Illetve energiaitaltól meg sörtől csak jobb hangulatom lesz, de pl apám vett ilyen 700ftos vodkát, vmi 30 nem tudom hány %-osat, és 3 kortytól már szédültem, ha plusz ennyit ittam volna akkor becsíptem volna. lőtte egész nap nem ettem semmit, és ez most volt 24.-én késő délután.

De igazából attól függ, mennyire bírod a piát?

2010. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kisnita ***** válasza:
71%

OFF

Hogyne lenne már fekete abszint???!!?? A párom italnagykerben dolgozik és már hozott is haza, ha jól emlékszem háromféle van, a zöld talán a leg"gyengébb". 1x ittam belőle de szét égetett, mentolos-kámforos íze van és qurva erős, meg talán ánizs vagy mi van benne, de borzalmas. Az tényleg igaz, hogy magában nem nagyon szokták inni csak koktélként, de apum lenyomta magában, majdnem lement a pohár is :D

Feketét még nem ittam, de aki már igen attól úgy tudom, hogy medvecukorhoz hasonlítható "íze" van. Szóval a lényeg, hogy létezik fekete is!

Kérdező: Szerintem sem kellene berúgni, Szilveszterkor nem ér rá? De ha már annyira inni akarsz igyál pezsgőt energia itallal állítólag nagyon üt, főleg ha szívószállal iszod.

2010. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!