Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit egyek hogy ne rugjak be?

Mit egyek hogy ne rugjak be?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem, hogy este megyek bulizni, es nem nagyon szoktam inni csak nagyon keveset es meglehet hogy ma tobebt fogok mint maskor. Az a kerdesem, hogy mit egyek peldaul elotte, hogy ne rugjak be az az a kaja felszivja az alkoholt?:) Koszonom!
2011. okt. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A zsíroskenyér tudtommal jót tesz ilyen esetekben.
2011. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Előtte tökmindegy, a lényeg h ne éhgyomorra menj, hanem légy minél inkább jóllakott.

Alatta egyél chipset, ropit vagy bármi hasonló szárazat (abonett kenyér?:) kétszersült?:) ) de annyit amennyit csak beléd fér, mert ha sokat iszol, így is könnyen meglök.

2011. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előtte valamilyen zsíros kaját, közben pedig sós rágcsákat, sajtos rudat, de ha nem szoktál inni, akkor túl sokat most se igyál, mert ezek ellenére is fejre állhatsz.
2011. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jó zsíros kaja legyen a gyomrodban! illetve nem árt valami kifli, vagy péksüti sem. lehetőleg ne dohányozz, mert elvileg az is terheli a májat(bár ezt csak hallottam, de nem biztos, hogy sok köze van a berúgáshoz..)
2011. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nem fogok sokat inni..:) es dohanyozni egyaltalan...:)koszonom :)
2011. okt. 15. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, általános szabály, hogy éhgyomorra sose igyál, nagyon kikészít mind akkor, mind másnap, és még kis mennyiségű piától is nagyon rosszul tudsz lenni. Előtte kajálj be jól, és tényleg, a ropi, vagy a sóspálcika sem butaság, ha bemész egy picit jobb kocsmába, nem véletlenül adnak péládul a Martini mellé sósmogyorót, vagy a sörhöz egy pohár ropit:) Jó szórakozást ;)
2011. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ne nagyon nehezet, meg ne is sokkal többet, mint szoktál, akkor csak a hasad fog fájni. a lényeg, h röviddel az italozás előtt legyen az evés. Szendvics, vagy az ebédből maradék ilyesmi. szerintem ne müzli tejjel, meg tejes dolgok :D

közben meg ropi, chips, popcorn ilyesmi :)

2011. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
gulyásleves, pörkölt, kenyér. tapasztalat :D
2011. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jók az ötletek, de az is fontos, hogy ne keverd az alkoholos italokat. Sört, bort, töményet, de ezek közül csak azonost, és mértékkel. Apránként fogyaszd, és ha érzed, hogy már kicsit a fejedbe szállt, akkor semmi többet!
2011. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolsó is jól mondja. Tényleg nem szabad túlzottan keverni. Például én eleinte mindig söröztem, whiskey-ztem, meg mindent amivel kínáltak, és este végére mindig ki is ütöttem magam. Max. kétfélét, de nem kell azt sem túlzásba vinni. És például ha pálinkáztok, utána ne igyál szénsavasat, sört, vagy pezsgőt, mert a szénsav jobban feltolja benned, és teljesen beállsz...:/
2011. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!