Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 üveg Jack Daniel's Whiskey-t...

1 üveg Jack Daniel's Whiskey-től mennyire lehet berúgni?

Figyelt kérdés
50cl 40%-os
2010. dec. 30. 15:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Egyénenként változik, meg a belőle ivók számától függ. Ha nem bírod annyira a piát, és egyedül iszod, akkor detox. Ha isszátok vagy 3-an, akkor berúgtok, de baj nem lesz. Azt kizárom, hogy tapasztaltabb vagy e téren, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést, szóval szerintem legalább 3-an igyátok!
2010. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 üveg egyedül azért húzós, nem csak szimplán jó hangulatod lesz tőle ha az lenne a cél :D
2010. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

én 1x probáltam vagy 3 éve. haverokkal vettünk egy üveg ballanteins-t. kb a felét én ittam meg. lehánytam a legjobb barátomat és az est hátralevő részében hánytam... szoval csak okosan..xD

f/18

2010. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért azt is nézzétek h 50cl szóval azt szerintem nyugodtan megihatja, max ha nagyon rég nem ivott és nem birja akkor megérzi egy kicsit
2010. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Förtelmesen. Kb. ha egyedül akarod kivégezni, akár bele is halhatsz, v beszarsz behugyozol, és összehányod magad. Klassz mi?
2010. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez gyakorlatilag 10 feles. kb annyira ütne ki, mint 10 pálinka. én a jack daniel's-t csak kólával iszom meg, nekem annyira nem a kedvencem. 3-4 embernek elég, főleg, ha kezdő ivók vagytok. bár ha szilveszterre szánjátok, akkor tuti lesz pezsgő. ne vigyétek túlzásba...
2010. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
15:43 vaááááá kólába?? Gyilkos! A Jack Daniel's nem kezdő whisky ivóknak való. Arra ott van a Johni, vagy a Bali. Pancser
2010. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mennyire bírod a piát hányan vagytok mennyi idő alatt?

am tavaly egyedül megittam 0,5

1 L kólával :D

olyan 3 óra alatt

2010. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy baráti összejövetelen már betoltam egy üveggel, kb annyi idő alatt amíg a szivarom égett (cirka másfél óra). Utána nehezebben beszéltem és kicsit imbolyogtam ezért inkább még ücsörögtünk a cimborákkal pár órát és utána már nem is éreztem annyira. Na most ennek a mennyiségnek kb a felétől az egyik tag elájult és összehányta magát ezért én is azt tudom mondani hogy az anyagcserédtől illetve az alkohol bontásáért felelős enizimektől függ milyen hatást vált ki. Ha nem vagy elég érett, hogy felelőséggel bánj az itallal azt ajánlom ne próbálkozz mert előfordultak már halálos kimenetelű iszogatások is.
2010. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ember vagy, ha bevágsz egy üveggel.
2013. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!