Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fejből lehet tudni, hogy...

Fejből lehet tudni, hogy melyik üveg whiskey melyik vodka?

Figyelt kérdés
Név alapján vagy honnan tudjam?
2010. máj. 27. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

amelyikre az van írva, hogy whiskey, az whiskey, amelyikre meg az van írva, hogy vodka, az vodka. nem szoktam egyiket se inni, de így logikus :D

ja és gondolom a whiskeyn angol feliratok vannak, meg angol a neve, mivel skóciában gyártják vagy hol, a vodkát meg oroszországban, ja és oroszul водка a neve, szal ha az van ráírva, akkor az vodka :D

2010. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Azért elég árulkodó, hogy a whiskey aranybarna szinű, a vodka meg vizzszerű, tök átlátszó......................

Ha ez nem megy, ott már komoly gondok vannak :D


Amúgy boltokban max. 10 féle whiskeyt árulnak, meg ugyanennyi féle vodkát, ennyi márkanevet igazán meg lehet tanulni.

(az én gyűjteményemben mondjuk 56 féle whiskey van, de az már csak haladóknak :) )

2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felszolgálni fogok és ha a vendég kint megkérdezi, hogy van-e ez a nevű valami, akkor azt csak meg kell tanulnom, hogy vodka vagy whiskey, nem? De mik azok amik minden pubban lehetnek? :S Jack Daniel's gondolom... meg nem tudom...
2010. máj. 27. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát, ha a vendég valamilyen nevű valamit kérdez, akkor nagyon nem elég megtanulni, hogy az pl. whiskey. Ha én Cragganmoret kérek tőled és Ballantine'st hozol, mert hát az is whiskey, én megütlek.


A helynek egyébként biztos van egy itallapja, tessék bemagolni. Vagy bemehetsz a tescoba, és felirod a márkákat egy papirra. Johnnie Walker, Jack Daniels, J&B, Jim Beam (nem összekeverni az előzővel!), Ballantine's, Chivas regal, kb. ezek azok a whiskeyk, amik minden helyen vannak. Prémiumokból túl sok van felsoroláshoz.

Vodkával (hulladékkal) nem foglalkozom.

2010. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2010. máj. 27. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen , hogy mik vannak. Nekem édesanyám vendéglátós és ő ezt is tanulta középiskolában , és nem csak annyit tud , hogy a Jim Beam whiskey , hanem azt is hogy miből készült meg ilyenek , ugyan ezt a kajáknál is , de úgy látszik ma már elég ha valakinek az ismerőse vagy , nem kell hogy érts is hozzá. Csak nehogy összefuss egy hozzám hasonló vendéggel , mert abban nem sok köszönet lesz..bocs
2012. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!