Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan felnőtt, aki nem...

Van olyan felnőtt, aki nem cigizik, nem iszik kávét?

Figyelt kérdés

Oké, tudom sokan nem cigiznek, de még nem nagyon láttam olyan felnőtt embert, aki nem egy kávéval kezdi a napot, vagy ha nem is reggel, de bármikor "jaaj ne főzzek egy kávét?:)". 15 éves vagyok, és volt olyan osztálytársam, aki kávézik rendesen, füstöl mint egy gyárkémény, és még iszik is minden hétvégén (iszogatós nagyon sok).

A kávé szagától hányni tudnék, a cigitől szintúgy, a piával meg nincs úgy bajom, amíg üvegben van, szépen bezárva valahova:D

Van valaki 18 felett, aki hasonlóan gondolja, vagy féljek, hogy ugyan ilyen leszek?:D

15 L


(Bocs, hogy rossz kategória)


2011. jan. 2. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vagyok! :)

Kávé helyett jobb a tea.

19/F

2011. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha undorodsz mindegyiktől,akkor kizártnak tartom hogy azért mert betöltöd a 18at elkezded fogyasztani őket.

A kávét én utálom egyébként :) Ha iszok,akkor csak amiatt,hogy gyorsabban magamhoz térjek reggel. Alkohol ritkán,alkalmanként.Viszont dohányzok

2011. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Se nem cigizek, se nem iszok kv-t.

Igaz nagyon sokáig én is ittam kv-t, d egyszer nagyon beteg lettem.Napokig nem bírtam enni.Egy idő után a kv sem kellett már.Azóta nem ittam.(már jó pár éve 5-6?kb)

nem is hiányzik.Igaz, ilyen löttyöt iszok, 3&1-ben.De annak a kv tartalma szinte nulla.

2011. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogyha betöltöm a 18at akkor rögtön nekiesek, csak nem hiszem, hogy minden ember aki cigizik, kávézik, iszik az 15 évesen is csnálta.


Egyébként köszönöm mindkettőtöknek:)

2011. jan. 2. 13:05
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam, ha körülöttem cigiztek, aztán 17 évesen én is rászoktam, a kávéra, alkoholra előbb. :)


De van olyan 40-es ismerősöm, aki kávét, cigit nem fogyaszt, csak néha sört.

2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is köszi:)
2011. jan. 2. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszok kávét!

Nem dohányzom!

Alkoholt is csak alkalomadtán, pl: Szilveszter


viszont szeretem a teát


28/N

2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, hogy rá akarsz-e szokni ezekre a dolgokra, vagy sem. Én már nem vagyok tini, de abban az időben is divat volt a cigarettázás, ivászat. Ha nem vagy hajlandó megadni magad a csordaszellemnek és a saját utadat járod, akkor nem fogsz rászokni egyikre sem.
2011. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Phoney ***** válasza:

Én semmire sem szoktam rá... heti 2-3 kávét iszom kb, de van, hogy hetekig csak teázom helyette. Cigiből évi 1 dobozt szívok el, meg pár szál szivart. Nagyon sokszor kezdem a reggelt serkentők nélkül, bár igaz, hogy a munkarendem sem az átlagos napi 8 órás:)


26/F

2011. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Remélem cigi-kávé-pia-szűz maradok:D
2011. jan. 2. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!