Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Négy főre (két felnőtt, két...

Négy főre (két felnőtt, két pici gyerek) kb. hány Ft reális havonta, mint kosztpénz?

Figyelt kérdés
Ti mennyit költötök kajára, tisztálkodó és tisztítószerekre havonta, és hányan vagytok, mekkorák a gyerekek? Mi jön ki annyi pénzből, tudtok elég húst, halat, gyümölcsöt venni?
2011. márc. 5. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást tart reálisnak. Mi például nagyon kevés pénzt költünk tisztítószerekre,mert majdnem mindent ecettel tisztítok,ami sokkal olcsóbb. Nem eszünk hőst hússal,de mindig főzök olyan ételt,amiben hús is van. Sok hasznos tanácsot lehet olvasni itt a neten is. Négyen vagyunk,kb 30.000.- Ft jut kajára.
2011. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Amig otthon laktam,4en voltunk,anyáék,én tizenévesként és öcsém aki még mindig 10 év alatti

eszméletlen pénz ment el kajára,havi szintem 60-70ezer,mert:-öcsém csak péksütit visz suliba,-nekem kell a reggeli energiaitalom és csokim,-anyáék napi 3-4 kávét megisznak,-nassonli mindegyikőnk szeret (szerencsés alkatok vagyunk,senki nem kövér)

plussz cigi anyáéknak havi 50ezer kb

és még ehhez jönnek a tisztitó és egyéb szerek,kozmetikum,akármi,ez kb 20ezer

Persze ennek a töredékéből is meg lehet,de anya vállalkozó,nem fog kevesebbet költeni amig nem megy csődbe:)


most már 3-an maradtak,mi 2en lakunk páromal,havi 35ből ki tudom hozni a kaját és egyéb dolgokat (ebben a benzin, a cigi és a ruha nincs benne)

2011. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!