Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szinte minden piát kisérővel...

Szinte minden piát kisérővel isztok?

Figyelt kérdés
Pl. vodka, hubi, metaxa..
2011. jan. 5. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Soha nem iszok hozzájuk kísérőt.
2011. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem kell kisérő.
2011. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen a töményet le szoktam kisérni egy kis borral vagy sörrel;)
2011. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Phoney ***** válasza:

Engem 14 éves lányok tanítottak meg rá, hogy nem kell:D


Egyébként a minőségi töményet kortyolgatva lehet igazán élvezni, akkor pedig semmiképp nem kell hozzá, mivel annak az utóíze is jó.


Ami nem finom, azt meg minek issza az ember.

2011. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem iszom kisérőt, néha egy sört.
2011. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vodkát szoktam, jellemzően valami szénsavas üdítővel. Így nagyobb mennyiség csúszik le, tovább tart a hatás, és kevesebb a komplikáció.
2011. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én iszom, mellém kell egy kísérő.
2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
igazábol ha minőségi piát innál bűn lenne elrontani kisérővel tegyük fel egy jo kis vsop-t sokan azt mondják nem szeretik a konyakot ami annak köszönhető hogy ótvar minősithetetlen márkát kóstolnak amit máshogy nem lehet meginni csak kisérővel..de mikor egy X.O. vagy egy vsop kerül a pohárba na azt a felelmelő izkavalkádot tényleg bün lenne leöbliteni mikor érzed rajta a kellemes füstös izt..szoval nem..nem feltétlen kell kisérőt inni a tömény piákhoz :)
2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kísérő csak egy álság, nem más! A finomkodás és a modorosság megtestesítője! Azt jelenti, hogy " én nem is bírom az italt, sőt nem is kedvelem, de most itt a ti kedvetekét kénytelen vagyok egy kortyot inni, de rögtön le is öblítem, nehogy még kaparja a kicsi torkincámat"


Az édesapám 52 fokos pálikáját igazán Isten elleni vétek lenne bármivel leöblíteni! Ha valaki ilyenhez hozzájut, az becsülje meg, és élvezze ki minden cseppjét, ízében-zamatában, hatásával együtt.

A mértéket szemelőtt tartva.

Csak természetesen. Vizet meg igyon akkor, ha szomjas!

2011. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a töményet kísérő nélkül mindig. Minek a kísérő? Hogy elvegye az ízét? Sosem értettem.
2011. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!